Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Wygaszacze ekranowe

Nazwa Ocena Licencja Ilość pobrań

3D MATRIX SCREENSAVER: Inside the Matrix

Wspaniały wygaszacz ekranowy 3d. Na wielkich monitorach prezentuje się naprawde imponująco.

*** Shareware 14695

Deformator 1.0

pol

Deformator jest wygaszaczem ekranu, pokazującym kolejne stadia deformacji bitmapy. Bitmapa może być automatycznie wykonywanym zrzutem ekranu lub dowolnie wybranym obrazkiem. Deformator korzysta z szybkiej (a co za tym idzie mało dokładnej) funkcji deformującej obraz. Dla zyskania lepszej...

*** Freeware 4450

Goldfish Aquarium v.2.0

Najlepszy wygaszacz ekranowy, który z twojego monitora zrobi akwarium. Akwarium, którego nie musisz pilnować, wręcz przeciwnie ono pilnuje twojego PC-eta.

*** Trial 24168

Green Saver 3.10.0510

Green Saver pokazuje CI piekną zieleń, cudowne krajobrazy, pełne cudownych barw. Mało prawdopodbne ze powtórzy CI się obraz w tle, program posiada bogatą bazę obrazów.

*** Shareware 9593

Mapped Up 0.9 Beta

Mapped Up jest darmowym i nietypowym wygaszaczem ekranu. Pokazuje date, godzine co nikogo może już nie dziwi, ale posiada także możliwość zbierania informacji ( za pomocą internetu ) . Elegancko ukazuje nam zebrane wiadomość w postaci chmurki na mapie ekranu.

**** Freeware 623

Przyroda 1.0

Darmowy wygaszacz ekranowy z elementami przyrody.

*** Adware 8379

Wygaszacz Ekranu „Stary Polski Zegar”

Model jest repliką czasomierza z przełomu XIX i XX wieku. Wersja programu: 2.0.0.3 Wymagania: Zaktualizowany podsystem DirectX. Karta graficzna 32 MB z T & L oraz Stencil Buffer. Przykładową kartą jest GeForce Pro. Procesor 700 MHz. 5 MB na twardym dysku.

*** Freeware 2969

Najlepszy wybór