Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Pełne wersje gier / Stare gry

Nazwa Ocena Licencja Ilość pobrań

2010 Puzzle

Gra sprawdzi Twoje umiejętności, kliknij na dane zdjęcie do wymiany i zrób to tak by wyrównać trzy lub więcej obrazów podbnych wzdłuż kierunku pionowego lub poziomego.Wykorzystaj swoje umiejętności obserwacji, dzięki czemu można uzyskać wysoki wynik. Możesz skorzystać z podpowiedzi...

*** Freeware 1015

2D Puzzle 1.1

Czy wszystkie elementy pasują do siebie ?Powinny, ale to trudniejsze niż się wydaje. Postaraj się i zrób to ! 

*** Freeware 445

3 Line Riddle

Podziel obiekty poprzez rysowanie prostych linii wq danego schematuCzy można ukończyć wszystkie poziomy w grze? 

*** Freeware 198

3 Point Shootout

3 Point Shootout to prosta gra, która polega na rzucaniu do kosza za 3 punkty. Rzucamy z kilku pozycji i im więcej trafimy tym uzyskamy lepszy wynik.

*** Freeware 9026

3 Point Shootout

NBA, konkurs rzutów za 3 pkt. Rzucaj celnie ;)

*** Freeware 3432

3D Finger Racing 2

3D Finger Racing 2 jest przyjemną wyścigówką, która uczy szybkiego pisania na klawiaturze. Grafika jest trójwymiarowa, na przyzwoitym poziomie.

**** Freeware 8373

3D SuDoku

Klon popularnej gry Sudoku w trójwymiarze.

***** Freeware 4237

8BallClub 1.8

8BallClub jest bardzo dobrą grą pozwalającą uczestniczyć w turnieju bilardowym. W tą grę można z powodzeniem grać przez internet, dzięki czemu rozgrywki są jeszcze bardziej emocjonujące.

*** Freeware 5131

A Bugs Life - Hidden Objects

Wpatruj się obiekty wyświetlane poniżej, które są ukryte w obrazie. Znajdz je tak szybko jak to możliwe, aby można było zwiększyć swój wynik.  

*** Freeware 404

A Firefly Story

W Firefly Story, gracz musi kliknąć na Fireflies Blue zebrać światło unikając Red Fireflies. Ilość zebranego światła zmienia sposób interakcji. Historia rozgrywa się w różnych porach roku - w przypadku każdej sceny historia została starannie dobrana, aby umożliwić wiele kombinacji...

*** Freeware 150

A really LOL game

LOL jest naprawdę zabawną i kolorową grą przygodową, gdzie będziesz musiał upewnić się, że możesz wykupić wszystkie szkielety wroga i zebrać wszystkie bronie , które możesz. 

*** Freeware 438

A-Maze-Ing

A-Maze-Ing jest to wyścigowa gra dla dwóch graczy,gdzie trzeb konkurować z przeciwnikiem i dojechć przed nim do mety.Czy jesteś gotowy ? 

*** Freeware 147

Absolute Survival

Gra zręcznościowa z bardzo wieloma potworami do zabicia.Jesteś uniwersalnym żołnierzem i wszystko co musisz zrobić to przeżyć atak złych potworów. 

*** Freeware 550

Aces Up Solitaire 1.1.0

W tej grze musisz usunąć wszystkie karty, aż do asów. Asy są najwyższą pozycję kart. Podczas jednej z kolumn się puste, można kliknąć, aby przenieść górną kartę z innej kolumny na swoje miejsce.

*** Freeware 262

Advanced Baller

Advanced Baller jest grywalna gra labirynt ,gdzie kontrolujesz małe jabłko i badasz labirynt w poszukiwaniu czerwonych kwadratów.Po zebraniu wszystkich, przenieść się do końcowego punktu kontrolnego, aby można było przystąpić do następnego poziomu. 

*** Freeware 179

Adventure Match 1.0

Tą uroczą grą będzie można rozkoszować się na długie godziny! Wybierz jedną z czterech gier logicznych! Podczas meczu możesz zarabiać magiczne prezenty ,różdżki lub premie diamenty. 

*** Freeware 880

Aerena: Clash of Champions

Aerena: Clash of Champions to gra MMO Free to Play osadzona w steampunkowym klimacie, łącząca mechanikę rozgrywki MOBA, RPG i turowej gry strategicznej.  W Aerena: Clash of Champions możesz zbudować drużynę, którymi kierujesz w boju. Walki są rozgrywane w systemie turowym. Podczas gry...

**** Free to Play 53

Age of Conan: Unchained

Age of Conan: Unchained jest grą Free to Play będącą rozwojową wersją gry MMORPG Age of Conan: Hyborian Adventures, który miał konkurować z serią World of Warcraft.  Produkcja została wydana w 2008 roku w wersji wymagającej abonamentu. Z czasem twórcy zmienili model biznesowy na...

**** Free to Play 71

Age of Defense 1.1

Gra akcji z 40 poziomami w 4 różnych okresach.Walcz z 32 postaciami i użyj ponad 30 rodzajów broni,czarów i nie zapomnij odblokować osiągnięć.Istnieje mnóstwo ulepszeń  efektów specjalnych!  

**** Freeware 1324

Agoss 1.1

Agoss jest to uproszczony shooter , w któym kontrolujesz piłeczkę , możesz strzelać z niej w każdym kierunku.Gra składa się z 4 rodzajów przeciwników (choć w zasadzie wszystkie wyglądają tak samo). 

*** Freeware 161

Air Assault II 2.45

Air Assault II to typowa strzelanka, w której mamy do dyspozycji 10 różnych helikopterów o wielu właściwościach. Na początku jednak posiadamy tylko jeden śmigłowiec, ale wraz z następnymi levelami nasze doświadczenie wzrasta dzięki czemu mamy możliwość do coraz to lepszego sprzętu...

***** Freeware 4171

Air Conflicts Demo v1.17e

Arcadowy symulator lotu osadzony w realiach drugiej wojny światowej, posiadający siły powietrzene tamtych czasów oraz misje oparte na historycznych faktach. Podkreslenie zintensyfikowanej walki samolotów, odważnych nalotów bombowych i ekscytujących powietrznych misji.

**** Freeware 6258

Air Shark 2 2.5

Wielka gra zręcznościowa, w której musisz pilotować helikopter i uratować świat. Świetna grafika i efekty dźwiękowe czekają na Ciebie w tej grze.  

*** Freeware 1008

Airport Madness: World Edition demo

Airport Madness to gra, która początkowo pojawiła się na platformach mobilnych i jako darmowa produkcja online, wyewoluowała do pełnoprawnego tytułu sprzedawanego za około 10 euro na platformie Steam.  Airport Madness: World Edition pozwala na kontrolowane lotnisk ulokowanych w Las...

**** Demo 10

Alien Invasion: Hell Fire Rising

o jest jak gra Raptor napisane w Visual Basic za pomocą DirectX. To jest z góry na dół kosmiczna strzelanka przewijania sklep, w którym można uaktualnić swój statek. 

**** Freeware 249

Najlepszy wybór