Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Programowanie

Nazwa Ocena Licencja Ilość pobrań

.NET Reactor 3.3.8.9

.NET Reactor - jest aplikacja który chroni Twój kod w programie .NET. Jeśli nie chcesz by ktoś poznał Twój źródłowy aplikacji to muswisz zainstalwoać ten program. APlikacja chroni projekty napisane w języku: C#, VB.NET, Delphi.NET, J#, MSIL, C++.NET.

*** Shareware 978

ASP Studio 2006 3.23

ASP Studio - to zaawansowany projekt łączący w sobie narzedzia programistyczne zintegrowane z edytorem kodu ASP oraz debugerem. Jak juz stworzysz projekt, nie potrzebujesz mieć serwera, mozesz bez przeszkód edytowac i debugowc projekt.

*** Shareware 1104

Aurora Compiler 1.0 RC5

Aurora Compiler - to w pełni 32 bitowy program do programowania. Program wyposażony jest w zaawansowany kompilator, linkor i assembler. Program umożliwia CI stworzyc programu w rozszerzeniu EXE czyli takim które uruchomisz na każdym komputerze.

*** Demo 2170

B++ Builder 2004 1.0

B++ Builder - to kompilator działający w języku C++. Ma tryb równiez graficzny w którym mamy do użycia, przyciski, pola, menu, skróty, kontrolki ActiveX itp.

*** Demo 2380

BlueJ 3.1.0

Ciekawy kompilator i zarazem interpreter języka Java napisany w pełni w Javie. Sam fakt, że jest napisany w Javie sprawia, że jest dostępny na wielu platformach sprzętowych - bez żadnego problemu uruchomimy go również pod różnymi dystrybucjami Linuxa czy na systemach operacyjnych marki...

***** Freeware 1711

C++ Code Library 1.8.5.241

C++ Code Library ułatwia zarządzanie kodem źródłowym (obsługuje ponad 30 języków), utrzymać go w porządku, chronić przed wykradnięciem, zbudować biblioteki z ponad 10 tys. linijek kodu i wiele więcej.

*** Trial 809

Calendar ActiveX Control 1.3

Calendar ActiveX Control - narzędzie dla zaawansowanych programistów, jest to kalendarz który programiści mogą w pełni dostosować do własnych potrzeb.

*** Shareware 2366

Code-Lock 2.35

Code-Lock - zaawansowany oprogramowanie do ochrony aplikacji. Według producentów ich blokady nie można złamać, a co za tym idzie nie można nielegalnie wykonac rejestracji oprogramowania do wersji pełnej. Narzedzie jest bardzo łatwe do instalacji wystarczy jedna linijka kodu i nasz program...

*** Demo 940

Czyszczenie projektow BCB 1.3.2.2

pol

Czyszczenie projektow BCB - program służy do czyszczenia katalogu z projektami Borland C++ Builder\\\'a z zwykle niepotrzebnych plików które powstają przy kompilowaniu programów.

*** Freeware 943

Delphi to C++ Builder 1.5

Delphi to C++ Builder - to przydatne narzędzie za pomoca którego dokonamy konwerji projektów z języka Delphi na język C++ Builder.

*** Shareware 3049

Deskzilla 3.0.6509.5 Beta 1 / 2.0.4169.40

Deskzilla - to klient Bugzilla - systemu śledzenia błędów. Deskzilla ściąga z serwera Bugzilli wszystkie informacje o błędach, po czym zapisuje je w bazie danych. Będziesz miał mozliwośc przeglądania oraz edytowania błędów i wysyłać do serwera Bugzilli poprawione dane.

*** Shareware 879

Dev-C++ 5.6.0

Dev-C++ 4 jest jednym z najlepszych kompilatorów, jest on darmowym środowiskiem programistycznym C oraz C++. Aplikacja zawiera edytor kodu źródłowego. Dodatkowo można w nim tworzyć pakiety instalacyjne do napisanych przez nas programów.

**** Freeware 5333

DF_Resize 1

DF_Resize - rozszerzenie dla VisulaBAsic powodujące automatyczne rozszerzenie zdjęc, fotografi, itp.

*** Shareware 665

Easy Compression Library 3.60

Easy Compression Library - narzedzie które możesz dodać do swego projektu. Dzięki temu narzędziu będziesz miał mozliwość kompresji i szyfrowania plików.

*** Shareware 827

ElecKey Express 2.0.0.4

ElecKey Express - kompletne narzędzie dla elektronicznej ochrony programów. ElecKey Express zabezpiecza aplikacje przed bezpośrednim kopiowaniem, przed edycją programów, oraz przed innym piractwem. Możesz teraz bez przeszkód rozpowszechniać swoje aplikacje, jednak pełną obsługe otrzymają...

*** Shareware 763

EMS Quick Export .NET 1.4

EMS Quick Export .NET - to komponenty dla programstów którzy piszą programy w programie: .NET. Za pomocą tego programu możesz wyeksportowac dane do następujących plików: MS Excel, MS Access, MS Word (RTF), HTML, XML, TXT, PDF, DBF, CSV itd.

*** Shareware 648

Excelsior JET for Windows 7.6

Excelsior JET for Windows - to kompletne narzędzie do przyśpieszenia, zabezpieczenia i rozszerzeń Twych aplikacji napisanych w języku JAVA. Program skonwertuje Twoje aplikacje class i jar do bardzo dobrego kodu: Intel x86. Program ma zaimplementowane: Java SE platform w wersji 5.0 i 1.4.2.

*** Demo 973

EXE Stealth 3.15

EXE Stealth - program do ochrony plików EXE z możliwością ich kodowania.

*** Shareware 838

ExeScript 3.5.1

[LEFT]ExeScript - to bardzo przydatne narzędzie dla wszystkich programistów. ExeScript umożliwia zapisywanie plików BAT oraz skryptów Visual Basic i Java bezpośrednio do programu w formacie EXE. Program ma jeszcze jedna wielka zaletę uniemozliwia by użytkownicy korzystający z aplikacji...

*** Shareware 1775

ExeShield Deluxe 1.41

ExeShield Deluxe - to aplikacja która chroni 32 bitowe programy przed cracker/hacker-ami.

*** Freeware 810

FileAnalizer 1.10

pol

Program FileAnalizer jak sama nazwa sugeruje, służy do określania komponentów (DLL/OCX/TLB) z których korzysta aplikacja, biblioteka lub kontrolka ActiveX. Czasami zdarza się, że chcemy przygotować własny program instalacyjny ale nie wiemy jakie pliki oprócz własnego programu należy w...

*** Freeware 1239

FilePacker 1.2

FilePacker - program posiada w pełni graficzny interfejs, który znacząco ułatwi pracę z programem. Program umożliwia kompresowanie aplikacji za pomocą biblioteki zlib. Program umożliwia stworzenie samorozpakowującej się aplikacji. Za pomocą tego programu możemy w swoich aplikacjach...

*** Shareware 1337

FlexCompress 5.04

FlexCompress - to bardzo szybka i o dużym stpniu kompresji biblioteka do różnych projektów. Za pomoca tego anrzedzia możesz tworzyć zaszyfrowane archiwa, umożliwia kompresowanie ogromnych plików oraz pełna ich integrację z aplikacją.

*** Shareware 706

FlexTracer 2 2.14.0.547

FlexTracer - to bardzo przydatne narzędzie do kopiowania różnorodnych aplikacji z Windows API do Oracle Call Interface. FlexTracer tworzy historię wykonywanych funkcji, z parametrami oraz czasem. Program jest prosty w obsłudze i całkowicie mozliwy do dopasowania do użytkownika sam możesz...

*** Shareware 792

Free Pascal 2.6.4

Free Pascal - to 32 bitowy kompilator języka pascal. Język jest kompatybilny z TP 7.0 oraz z większościa języka Delphi. Free Pascal jest udostępniony na licencji GPL.

*** Freeware 21632

Najlepszy wybór