Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Komponenty i biblioteki

Nazwa Ocena Licencja Ilość pobrań

C++ Code Library 1.8.5.241

C++ Code Library ułatwia zarządzanie kodem źródłowym (obsługuje ponad 30 języków), utrzymać go w porządku, chronić przed wykradnięciem, zbudować biblioteki z ponad 10 tys. linijek kodu i wiele więcej.

*** Trial 811

Calendar ActiveX Control 1.3

Calendar ActiveX Control - narzędzie dla zaawansowanych programistów, jest to kalendarz który programiści mogą w pełni dostosować do własnych potrzeb.

*** Shareware 2366

Easy Compression Library 3.60

Easy Compression Library - narzedzie które możesz dodać do swego projektu. Dzięki temu narzędziu będziesz miał mozliwość kompresji i szyfrowania plików.

*** Shareware 827

EMS Quick Export .NET 1.4

EMS Quick Export .NET - to komponenty dla programstów którzy piszą programy w programie: .NET. Za pomocą tego programu możesz wyeksportowac dane do następujących plików: MS Excel, MS Access, MS Word (RTF), HTML, XML, TXT, PDF, DBF, CSV itd.

*** Shareware 648

FileAnalizer 1.10

pol

Program FileAnalizer jak sama nazwa sugeruje, służy do określania komponentów (DLL/OCX/TLB) z których korzysta aplikacja, biblioteka lub kontrolka ActiveX. Czasami zdarza się, że chcemy przygotować własny program instalacyjny ale nie wiemy jakie pliki oprócz własnego programu należy w...

*** Freeware 1239

FlexCompress 5.04

FlexCompress - to bardzo szybka i o dużym stpniu kompresji biblioteka do różnych projektów. Za pomoca tego anrzedzia możesz tworzyć zaszyfrowane archiwa, umożliwia kompresowanie ogromnych plików oraz pełna ich integrację z aplikacją.

*** Shareware 706

General SQL Parser .NET 2.1.9

General SQL Parser - to bardzo przydatne narzędzie dla wszystkich programistów którzy chcą dowiedzieć się o aktualnym stanie bazy SQL oraz połączenia z innym programem. Ta wersja jest przznaczona do: Delphi5/6/7.

*** Freeware 818

Highlight 3.7

Highlight konwertuje kod źródłowy i zaznacza wszystkie znaczniki, jakie zostały użyte w kodzie. Zapisuje to do pliku wyjściowego w formatach: HTML, XHTML, RTF, TeX, LaTeX, XSL-FO i XML. Ponad to obsługuje ponad 100 języków.

*** Freeware 533

Izenda Ad Hoc 5.0

Izenda Ad Hoc - przydatne narzedzie za pomocą którego w prosty i szybki sposób będziesz mógł poprawic design, dodawać edytować raporty z poziomu przeglądarki www.

*** Shareware 793

Klorofil 0.2

Klorofil - to aplikacja z graficznym interfesjem umożliwiająca stworzenie projektów.

*** Freeware 686

Oxygen Plan Library 1.3

Oxygen Plan Library - narzedzie przeznaczone do Borland Delphi w wersji 3,4,5 i 6. Oxygen Plan Library przeznaczony jest do stworzenia interaktywnych planów.

*** Freeware 658

ResizeXtra 1.5.0

ResizeXtra - to narzędzie w postaci kontrolki ActiveX, pozwalające bez znajomości języków programowania na dodawaniu rozszerzeń róznych w tym przypadku na mozliwośc zmiany wielkości.

*** Shareware 563

Ribs 1.0

Ribs - to aplikacja z przyjemnym interfejsem pozwalająca na pisanie aplikacji w języku JAVA. Program jest wyposażony w wszsytkie komponenty. Ribs umożliwia CI zarządzanie obrazami.

*** Shareware 638

RSS2HTML Scout 1.40

RSS2HTML Scout - to darmowa bibliotek dla programów: .NET i ActiveX umozliwiający konwersje ATOM, RSS, XML w kod HTML. Może byc używany w programach: Visual Basic,Visual Basic.NET, ASP, ASP.NET, VBScript, Visual C#, Visual C++ i Delphi.

*** Freeware 632

SimplexNumerica 9.1.1.4

SimplexNumerica - do program do obiektowego analizowania danych oraz do późniejszego prezentowania. SimplexNumerica wyróżnia sie spośród innych tego typu programów nastepującymi cechami: posiada interaktywne diagramy, bardzo prosty w użyciu, bardzo łatwo radzi sobie z skomplikowaną...

*** Shareware 607

SmartVB6 2.0.1

SmartVB6 - to narzedzie programistyczne (Visual Basic 6) kltóry pozwala na stworzenie kodu z zastosowaniem modułów. W programie możemy wywołac nastepujące polecenia: procedures, classes, properties, structures, collections, enum i error handlers.

*** Shareware 653

Source Code Spell Checker 3.10

SCSC to program do sprawdzania błędów w twoim kodzie źródłowym, bez potrzeby analizowania całego kodu przez ciebie. Program obsługuje wiele języków.

*** Demo 516

TextTransformer 1.7.5

TextTransformer - potrafi analizowac tekst i go edytowac. Musisz w programie stworzyc mały tekst i w nim dac instrukcję jak ma się zachowywac dokument z wiekszym tekstem. Można zadac programowi edycję, zamianę różnych wyrazów na dowolny ciąg znaków.

*** Shareware 574

TurboVB 3.3.5

TurboVB - to zintegrowana paczka narzędzi przeznaczona dla programu: Microsoft Visual Basic 6. Program pozwala między innymi na: usunięcie pewnych elementów programowania VB, zawiera bardzo dużo nowych narzedzi który poprawią pracy przy pisaniu kolejnych aplikacji.

*** Shareware 664

WFPoff 1.0

WFPoff - to bardzo komponent o bardzo małych rozmiarach który umozliwia ochronę plików w systemie Windows. Program umożliwia także na wyłączenie ochrony plików.

*** Freeware 492

xKOL Full 0.31 Beta

xKOL Full - to oprogramowanie które pozwala na użycie KOL i MCK. Jeśli chcesz stworzyć prosty program w delphi to ta aplikacja jest dla CIEBIE, potrafi stworzyc program który waży zaledwie 15 KB.MD5: 6EAF45400E6D5730CA02CB95C3091BBD

*** Freeware 569

Najlepszy wybór