Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Szyfrowanie i odkodywowanie

Nazwa Ocena Licencja Ilość pobrań

Access Administrator Pro 5.1

Access Administrator to program przeznaczony do kontrolowania dostępu do plików użytkownikom w systemach Windows 95/98/ME/NT/2000/XP na poziomie kernela. Program umożliwia zablokowanie dostępu do poszczególnych plików i folderów, a także ich ukrywanie.

*** Trial 3193

Advanced Password Generator 3.66

Advanced Password Generator to program, który pozwoli ci na generowanie haseł różnej długości i zawartości znaków.

*** Trial 2987

Crypt4Free 5.53

Crypt4Free używa dwóch algorytmów do ochrony twoich plików: Blowfish i DESX. Program posiada prosty interfejs, dzięki czemu łatwo zabezpieczysz swoje pliki, potrafi zaszyfrować wszystkie nośniki danych (przenośne dyski twarde, USB, itd.), wysyłać szyfrowane pliki poprzez maila i wiele...

*** Freeware 2875

CS Password Manager v1.0

pol

Bardzo bezpieczny program do przechowywania haseł. Zawiera dwie oddzielne metody szyfrowania danych, potrafi się ukryć w zasobniku i posiada wiele ciekawych funkcji.

*** Freeware 4441

Dabster 4.1

pol

Dabster umożliwia szyfrowanie i deszyfrowanie danych trzema różnymi algorytmami do wyboru. Potrafi również ukryć dane w dowolnej bitmapie uzyskując jeden z czterech stopni kompresji: czym większa kompresja, tym bardziej zniekształcony obrazek. Dowolne dane można również spakować do...

*** Freeware 5181

Data Guardian 2.1.0

Data Guardian chroni twoje dane za pomocą 448 bitowego szyfrowania. Stwórz wiele baz danych z różną zawartością: książką adresową, bazą klientów, listę zakupów na święta, dziennik, menadżer haseł, czy nawet notatnik. Dzięki programowi łatwo możesz także stworzyć kategorie dla...

*** Trial 1030

Enigma 2003 Final 2.7

pol

Mały prosty program do szyfrowania plików. Program przeznaczony do szyfrowania pojedyńczych plików jak i ich całych katalogów. W programie zaimplementowano trzy algorytmy. Do aplikacji załączona jest pomoc.

*** Freeware 11397

File and Folder Privacy 3.5

File and Folder Privacy to program do zabezpieczeń, który pomoże ci chronić i ukrywać twoje prywatne pliki i foldery za pomocą jednego kliknięcia myszy. Aplikacja zabezpiecza twoje dane hasłem, które trzeba wpisać przed otwarciem każdego pliku lub folderu.

*** Trial 2255

File Security Manager 2.3.1 Build 15

File Security Manager jest potężnym narzędziem, służącym do zabezpieczenia plików i folderów. Program umożliwia udostępnienie danego pliku czy folderu dla wybranej grupy użytkowników czy pojedynczej jednostki.

*** Trial 3004

Folder Lock 7.2.6

Folder Lock jest programem, który szybko zabezpieczy pliki, foldery, sterowniki, zdjęcia w twoim komputerze. Program potrafi zabezpieczyć hasłem wybrany obiekt, zablokować, ukryć i inne. Aplikacja obsługuje formaty plików: FAT16, FAT32, NTFS. Co ciekawe aplikacje mogą być nawet...

*** Freeware 25125

Hide Folders 2009 3.2

Hide Folders 2009 - program umożliwiający ukrywanie i zabezpieczanie hasłem wybranego foldery czy tez pliku przed innymi użytkownikami Twojego komputera.

**** Trial 1152

Hide Folders XP 2.9.8

Hide Folders XP - program umożliwiający ukrywanie i zabezpieczanie hasłem wybranego foldery czy tez pliku przed innymi użytkownikami Twojego komputera.

**** Trial 7031

Hide IP Platinum 1.29

Hide IP to program po prostu do ukrywania Twojego numeru IP. Wykorzystuje do tego anonimowe proxy, dzięki którym stajemy się nie widoczni dla innych uzytkowników internetu. Jednak ostrzegam przed obciążeniem łącza bo proces zmiany proxy, a jest on zmieniany szybko obciąża znacznie nasze...

*** Shareware 20329

HTML Encryptor 1.0

HTML Encryptor to mały i prosty w użyciu program, który pozwoli ci na szyfrowanie kodu źródłowego strony, tworząc go niemożliwym do odczytania przez człowieka.

*** Freeware 1152

Kruptos 2 3.0.0.33 build 1.0.0.42

Kruptos 2 to program do 256 bitowego szyfrowania danych, który pozwoli ci za pomocą dwóch kliknięć zabezpieczyć ważne dla ciebie dane. Program zawiera także narzędzie do całkowitego kasowania plików.

**** Freeware 2030

mAES

pol

Bardzo prosty w obsłudze darmowy program do zabezpieczania plikó1) poprzez ich szyfrowanie algorytmem AES. Producentem jest MatSol.

*** Freeware 2276

Master Voyager 2.90

Master Voyager to aplikacja do zabezpieczania danych. Program umożliwia zabezpieczyć pliki na nośnikach CD/DVD oraz na urządzeniach przenośnych USB. Aplikacja tworzy specjalne zabezpieczona obszary na tych nośnikach i aby się do nich dostać należy wprowadzić hasło. Master Voyager korzysta...

*** Shareware 1047

Password Prime 1.2

Password Prime to program przechowujący wszystkie twoje hasła. Wystarczy tylko zapamiętać jedno, aby mieć dostęp do wszystkich.

*** Freeware 972

Phaedra 1.1.0

Phaedra zapamięta wszystkie twoje hasła z różnych stron i programów i będzie je magazynować. Nie będziesz musiał już pamiętać różnych loginów i haseł, tylko jedno - do programu Phaedra.

*** Demo 665

Picencrypt 1.0

Picencrypt to program do ukrywania tekstu w obrazku. Aby go odczytać należy znać hasło, które także jest zaszyfrowane w obrazku.

*** Freeware 1263

Revelation 2

pol

Program służy do odczytywanie pól haseł które są oznaczone gwiazdkami (********). Program odczytuje każde takie hasło w przeciągu 1 sekundy.

*** Freeware 13790

SoftyEncryptor 2.0.1.22

SoftyEncryptor pozwoli ci na szyfrowanie/odszyfrowanie plików tak abyś mógł posłać je komuś bez obawy, że trafią w złe ręce.

*** Trial 818

Spy Message 1.0.0.0

Spy Message to ciekawe narzędzie do szyfrowania, które zamienia tekst w grafikę - przez co utrudnia jego odczytanie. Program używa dwóch algorytmów szyfrujących, które zwiększają jego skuteczność. Aplikacja nie tworzy żadnych plików tymczasowych i jest bardzo skutecznym narzędzie do...

**** Freeware 519

Steganos Safe 12.0.3 Revision 9716

pol

Pełna wersja polskojęzycznego programu. Dzięki Steganos Safe możemy ochronić nasze dane, tworząc zaszyfrowane pliki, do których dostęp będzie możliwy przy użyciu stworzonego przez nas hasła. Program pozwala również na tworzenie przenośnego archiwum z zaszyfrowanymi plikami, które...

*** Shareware 14504

Steganos Security Suite 2006 8.0.5

Steganos Security Suite 2006 - to jeden z najpopularniejszych i najpotężniejszych programów do szyfrowania. Program całkowicie zapewnia CI prywatnośc. Oprócz modułu do szyfrowania posiada także narzędzie: antySpyware - d ochrony przed spywarem, trojanami i innymi robakami oraz AntiTheft...

*** Trial 10512

Najlepszy wybór