Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Dodatki do przeglądarek WWW

Nazwa Ocena Licencja Ilość pobrań

Adblock Plus 2.2.1

pol

Adblock to rozszerzenie do przeglądarki internetowej Mozilla Firefox, pozwalające na blokowanie przy pomocy odpowiednich filtrów wszelkiego rodzaju reklamy. Wersja Plus posiada dodatkowo listę zaufanych witryn i synchronizację z witrynami publikującymi gotowe zestawy filtrów.

*** Freeware 3575

Add-in MojaTapeta.com PL

pol

Wtyczka rozszerza możliwości przeglądarki Internet Explorer o funkcję wysyłania na telefon GSM jako kolorowej tapety dowolnej grafiki, którą oglądasz w Internecie. Teraz każdy obrazek, który widzisz przeglądając strony internetowe w ciągu chwili możesz mieć w telefonie!!!

*** Freeware 3683

Adobe (Macromedia) Shockwave 11.5.9.615

Macromedia Shockwave - wtyczka do Explorera umożliwiająca odtwarzanie animacji w technologii Shockwave i Flash.

*** Freeware 14264

Adobe Flash Player 12.0.0.70

polecany

Flash Player to wtyczka do przeglądarki IE, mozilli i innych, umożliwiająca wyświetlanie reklam w technologii Flash. Dodatek umożliwia wyświetlania w róznych trybach np. Low-bandwidth, high-quality video itp.

***** Freeware 32916

Ads Filter 1.2.72

Aplikacja przydatna dla osób, których denerwują wszelkie reklamy w internecie. Ads Filter blokuje okienka popup, reorganizuje wczytywanie się stron - co znacznie przyspiesza ładowanie się witryn, blokuje samoczynne pobieranie plików - co przy przeglądarce IE może uchronić nas od spyware,...

*** Trial 2436

Advanced Searchbar 3.36

Advanced Searchbar to prosty w użyciu toolbar do Internet Explorera, w którym jest 99 wyszukiwarek. Usuwa także wyskakujące okienka, posiada czytnika RSS, autouzupełnianie, blokowanie strony startowej, blokowanie treści dla dorosłych, itd.

*** Freeware 520

AM-DeadLink 4.6

pol

AM-DeadLink programos pozwalający wykryć martwe, niedziałające, a także zduplikowane łącza w ulubionych Opery, Netscape i Internet Explorera.

**** Freeware 401

Anark Client 4.0

Plug-in umożliwiający uruchamianie interaktywnych prezentacji wykorzystujących technologię Anark w przeglądarce internetowej. Program wymaga zainstalowanej przeglądarki Internet Explorer.

**** Freeware 606

AniWeather (Chrome) 0.6.19.7

pol

AniWeather jest darmowym rozszerzeniem dla przeglądarki internetowej Google Chrome, pozwalającym sprawdzić pogode na świecie, bądz wybranym przez nas rejonie. Posiada prosty i ładny (animowany), a także przejrzysty  interfejs. Dobre narzędzie do szybkiego sprawdzenia pogody.  

**** Freeware 200

AniWeather (Firefox) 0.7.4

pol

AniWeather jest darmowym rozszerzeniem dla przeglądarki internetowej Mozilla Firefox, pozwalającym sprawdzić pogode na świecie, bądz wybranym przez nas rejonie. Posiada prosty i ładny (animowany), a także przejrzysty  interfejs. Dobre narzędzie do szybkiego sprawdzenia pogody.  

**** Freeware 299

Avant Browser 2014 build 5

pol

Jest to nakładka na Internet Explorera, oferująca kilka dodatkowych funkcji. Główną zaletą jest możliwość otwierania wielu stron WWW jednocześnie jako zakładki (MDI - Multiple Document Interface). Aplikacja dodaje do IE wyszukiwarki google i yahoo. Dużą zaletą jest współpraca z...

***** Freeware 5414

Colorful Tabs 4.6.4

pol

Colorful Tabs to rozszerzenie do przeglądarki Firefox, dzięki któremu możemy ustawić kolory zakładek, tak aby były jeszcze łatwiejsze w nawigacji.

*** Freeware 1259

domainFinder 0.3

domainFinder to rozszerzenie do programu Firefox, które potrafi wykonać whois na obecnej stronie internetowej.

*** Freeware 497

Download Statusbar 0.9.10

Download Statusbar 0.9.6.1 to rozszerzenie dla Firefoxa pozwalające na obserwowanie aktualnie pobieranych plików oraz plików już pobranych w samoczynnie ukrywającym się pasku stanu, który znajduje się nad paskiem stanu Firefoksa.

* Freeware 557

Dyskretny Eksplorator 1.0

pol

Dyskretny Eksplorator służy do przeglądania stron Internetowych bez pozostawiania w historii adresów odwiedzonych witryn. Czy nie zdarzyło Ci się w pracy, w domu lub na uczelni serfować po stronach np. dla dorosłych lub przeglądać witryny nie związane z Twoją pracą? Dotychczas...

*** Freeware 2383

easyGestures 4.3.2

easyGestures to rozszerzenie do przeglądarki Mozilla Firefox dodające gesty myszy do przeglądarki.

*** Freeware 553

Fasterfox 3.9.811

pol

Fasterfox to nieoficjalny dodatek do popularnej przeglądarki Firefox. Dodatek ma za zadanie usprawnić opcje przeglądarki min: polepszenie blokowanie okienek pop-up, nowy licznik postępu ładowania strony/obiektów, tunninguje sposób połączenia i zmienia ustawienie pamięci tymczasowej. By...

*** Freeware 9261

Fasterfox 3.9.811

pol

Jest to nieoficjalny dodatek do popularnej przeglądarki internetowej Firefox. Pozwala na zmianę wielu ustawień sieciowych, na usprawnienie wyświetlenia stron.

*** Freeware 1411

FastestFox 4.1.8

pol

FastestFox, jak sama nazwa wskazuje służy do szybkszego otwierania stron internetowych w popularnej przeglądarce . Dzięki niemu wyszukamy szybciej informacje m.in. w Youtube , Wikipedia czy Google. Potrafi także automatycznie kopiować zaznaczone elementy, wstawia je po kliknięciu środkowym...

* Freeware 252

Feedly 4.0

 Jest jednym z ciekawszych rozszerzeń dla Firefox'a, który potrafi dobrze zorganizować portal złożony z naszych ulubionych źródeł wiadomości. Jest to dodatek który integruje Twittera i Facebooka z czytnikiem RSS podając to w bardzo przystępnym oknie , gdzie wszystko jest bardzo...

* Freeware 98

FireBug 1.12.6

 Dodatek do najnowszych wersji przeglądarek Mozilla Firefox. Po zainstalowaniu daje użytkownikowi nowe możliwości,  w  tym np. edycja, debugowanie, czy monitorowanie CCS, HTML czy JavaScript, w czasie rzeczywistym. 

**** Freeware 121

fireform 0.5.0

Fireform to rozszerzenie do Firefoksa, które pozwoli ci na automatyczne wypełnianie formularzy na stronach internetowych.

*** Freeware 592

Firefox Sync 1.7

pol

Firefox Sync to dodatek do przeglądarki Firefox, który umożliwia synchronizację ustawień przeglądarki z innymi komputerami, lub urządzeniami takimi jak telefony czy notebooki. Synchronizowane są zakładki, historia przeglądania, loginy, hasła itp. Firefox Sync szyfruje przesyłane...

**** Freeware 356

FireTune 1.3

pol

FireTune - bardzo proste w obsłudze narzędzie do optymalizacji i konfiguracji popularnej przeglądarki internetowej - Mozilla Firefox. Dzięki niemu nie trzeba samodzielnie szukać ukrytych i porozrzucanych ustawień. Rola użytkownika sprowadza się do zaznaczenia kilku opcji i kliknięcia Tune...

*** Freeware 14159

Flash & Media Capture 1.9.172

Flash & Media Capture to plugin do Internet Explorera, który umożliwi ci na zapisywanie obrazków oraz obiektów Flash ze strony internetowej.

*** Trial 896

Najlepszy wybór