Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Nauka jazdy

Nazwa Ocena Licencja Ilość pobrań

3D Driving-School 5.1

3D Driving-School to gra, która pozwala uczyć się jazdy autem lub motocyklem. Wersja testowa pozwala na 20 uruchomień. Chcesz mieć prawo jazdy,oszczędność czasu i pieniędzy? Dlaczego nie korzystać z symulatorem tak! Zapoznaj się z codziennymi warunkami ruchu, nie ryzykując...

***** Demo 32693

Testy na Prawo Jazdy kat. A

pol

 Program zawiera komplet testów z którymi spotkają się kursanci prawa Jazdy kategorii A. Kompletny zestaw pytań podzielony jest na działy, co ułatwia naukę. 

**** Freeware 509

Testy na Prawo Jazdy kat. B

pol

 Komplet pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy kategori B (samochody osobowe o DMC <3,5t). Wszystkie pytania podzielone są tematycznie w ten sposób, aby ułatwić naukę oraz usystematyzować materiał.

***** Freeware 1396

Testy na Prawo Jazdy kat. C

pol

 Kompletny pakiet pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy kategorii C. Pytania są podzielone tematycznie na poszczególne działy, dotyczą kolejno znaków drogowych, skrzyżowań, pierwszej pomocy itp.

**** Freeware 584

Testy na Prawo Jazdy kat. D

pol

 Program zawiera kompletny zestaw pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy obowiązujących w kategorii D. Z tymi samymi pytaniami egzaminowani będą mogli spotkać się podczas zdawania egzaminu w WORD-ach i MORD-ach. Pytania podzielone są na poszczególne działy (skrzyżowania, znaki drogowe...

***** Freeware 372

Najlepszy wybór