Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

InDesign CS2

pl-PL
  • Licencja: Trial
  • Dodano:
  • Redakcja: 3.0 2 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: 2000,XP
  • Rozmiar: 2282.23 MB
  • Pobrano: 9423
  • Pobierz plik

Opis InDesign CS2

Adobe InDesign CS2 to najnowszy, profesjonalny program do składu publikacji, który wyznacza nowe standardy dla aplikacji tego typu. Wśród nowości oferowanych przez tę wersję znajdują się np. podgląd separacji, edytor tekstu, rozbudowane narzędzia do sprawdzania poprawności plików, rozszerzona obsługa plików Adobe Acrobat i Photoshop, następstwo styli, tworzenie interaktywnych dokumentów PDF, lepsze zarządzanie długimi dokumentami, rozbudowany import / eksport XML, generowanie indeksów i spisów treści oraz wiele innych.

Ścisła integracja z innymi programami graficznymi Adobe, łatwe w użyciu narzędzia, które upraszczają i redukują opracowywanie złożonych zadań projektowych do kilku szybkich kroków oraz możliwość przygotowywania wszelkiego rodzaju publikacji ( do druku, PDF, eBook, HTML i inne), to niektóre z możliwości InDesign CS2 zapewniające użytkownikowi komfort pracy oraz wysoką jakość i precyzję działania.

* Adobe Bridge - przeglądarka plików nowej generacji umożliwiająca podgląd wstawianych i tworzonych plików oraz szablonów. Pozwala na wstawianie grafiki metodą przeciągnij i upuść, przeszukiwanie ich przy użyciu metadanych, słów kluczowych, kolorów czy rozdzielczości.
* Ścisła integracja z innymi programami Adobe, jak Photoshop, Illustrator czy Acrobat: możliwość umieszczania w publikacji rodzimych dokumentów Photoshopa (PSD) i Acrobata (PDF) z obsługą warstw w programie InDesign CS2.
* Wbudowane dodatkowe narzędzia i palety narzędziowe podobne do tych, jakie były używane w programie Adobe Page Maker.
* Style obiektów - łatwa zmiana wyglądu elementów graficznych na stronie w oparciu o wcześniej zdefiniowane style.
* Podpowiedzi przy wpisywaniu tekstu oraz podkreślanie błędów.
* Większa kontrola nad cieniami i wtapianiem, które można nadać dowolnym obiektom w publikacji.
* Odblokowany pełen dostęp do funkcji czcionek OpenType.
* Kontrola nad obiektami zakotwiczonymi w tekście, ich przemieszczaniem względem innych obiektów, kolumn i marginesów stron.
* Importowanie zawartości wraz ze stylami tabel Microsoft Word i Excel. Bezpośrednie eksportowanie publikacji w formacie Adobe PDF (w wersji zgodnej z Acrobat 4.0, 5.0, 6.0 i 7.0) z możliwością określenia wszelkich parametrów: zabezpieczeń, kompresji, konwersji kolorów czy osadzania czcionek.
* Urywki (snippets) - prosty eksport fragmentów tekstów i wstawianie ich do innych dokumentów z automatycznym uaktualnianiem zmian powstałych na oryginale.
* Tworzenie interaktywnych dokumentów PDF z przyciskami, wbudowanymi połączeniami i warstwami.
* Przypisy dolne.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór