Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

ComboFix 17.7.31.1

pl-PL
  • Licencja: Freeware
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 5.27 MB
  • Pobrano: 1186
  • Pobierz plik

Dostępne dodatkowo

Opis ComboFix 17.7.31.1

ComboFix to w pełni bezpłatna aplikacja, charakteryzująca się bardzo wysoką skutecznością, za pomocą której usuniemy wszelkiego rodzaju wirusy, szkodliwe oprogramowanie i internetowe robaki, jak również wykonamy szczegółowe logi systemu. 
Program ComboFix przeznaczony jest w głównej mierze dla zaawansowanych użytkowników. Nie jest to bowiem tradycyjne narzędzie służące do skanowania i leczenia systemu, gdyż jego działanie jest zupełnie inne. Wysoka skuteczność wiąże się z dość skomplikowaną obsługą i ryzykiem uszkodzenia systemu. Początkujący użytkownicy powinni korzystać z programu tylko na własną odpowiedzialność!
Program nie wymaga instalacji, co pozwala korzystać z niego, np. z pamięci przenośnej USB, ale zamiast tradycyjnego interfejsu znanego z innych programów antywirusowych, do dyspozycji mamy system komend tekstowych kojarzący się ze starszymi systemami operacyjnymi lub wierszem poleceń. Po uruchomieniu programu ComboFix tworzona jest kopia zapasowa danych, która przyda się w przypadku niepowodzenia podczas kasowania szkodliwego oprogramowania. 
W czasie działania ComboFix dogłębnie skanuje system usuwając automatycznie spotkane szkodliwe i złośliwe oprogramowanie. Należy pamiętać, że sam proces skanowania może trwać od kilku do kilkudziesięciu minut w zależności od wydajności sprzętu, powierzchni dysku, stopnia zainfekowania itp. Co więcej, podczas procesu skanowania można zaobserwować dość nietypowe zachowanie komputera, np. znikanie ikon pulpitu, zmiana konfiguracji kolorów, zegarka itp. Nie jest to jednak objaw awarii i po zakończeniu skanowania wszystko powinno wrócić do normy. 
Po zakończeniu pracy program generuje specjalny raport w postaci pliku tekstowego. Przed rozpoczęciem pracy z programem zaleca się wyłączenie innych procesów wraz z programami antywirusowymi. 
Uwaga! Ze względu na zawarte w ComboFix komponenty pozwalające wyłączać procesy w systemie, programy antywirusowe mogą traktować narzędzie jak wirusa, blokować go, usuwać itp.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór