Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

AdwCleaner 7.0.0.0

pl-PL
  • Licencja: Freeware
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 7.6 MB
  • Pobrano: 441
  • Pobierz plik

Opis AdwCleaner 7.0.0.0

AdwCleaner to zdaniem wielu zadowolonych użytkowników jedno z najlepszych narzędzi do usuwania niechcianego i szkodliwego oprogramowania. Program jest w pełni darmowy, bardzo skuteczny i prosty w obsłudze, dzięki czemu mogą z niego korzystać nawet początkujący użytkownicy bez zaawansowanej wiedzy informatycznej. 
Program bez problemów poradzi sobie z wszelkiego rodzaju komponentami reklamowymi typu adware. Tego typu elementy utrudniają użytkowanie komputera poprzez wyświetlanie nachalnych reklam. Ponadto mogą one modyfikować ustawienia przeglądarek internetowych, są również w stanie instalować zbędne paski narzędziowe, które również utrudniają lub uniemożliwiają korzystanie z przeglądarki internetowej. 
AdwCleaner to lekki, wydajny i szybki program, który ma bardzo niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemu, dzięki czemu działa sprawnie i stabilnie. Ponadto prosta i bezproblemowa obsługa sprawia, że nawet początkujący użytkownicy będą w stanie dokonać naprawy systemu. Pomaga w tym również czytelny i intuicyjny interfejs.
Wśród najczęstszych problemów generowanych przez komponenty adware można wyróżnić, m.in. zmianę strony startowej przeglądarki, wyświetlanie przeszkadzających reklam, komunikatów, wyświetlanie nowych okien z niechcianą treścią itp. Za pomocą opisywanego narzędzia poradzimy sobie z problemami związanymi z ryzykiem utraty prywatnych danych. Kolejną zaletą może być brak konieczności instalacji, dzięki czemu możemy AdwCleaner przechowywać na pamięci zewnętrznej USB. Taka możliwość pozwala korzystać z programu doraźnie lub naprawiać zainfekowane komputery bez konieczności uruchamiania, np. Internetu w celu pobrania programu.
Program korzysta z baz danych posiadających informacje o wszystkich szkodliwych programach do usunięcia. Po zakończeniu działania narzędzie generuje raport informujący o wykonanych działaniach itp. Oczywiście cały proces odbywa się automatycznie, zaś do zadań użytkownika należy jedynie ponowne uruchomienie systemu.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór