Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

AIDA64 Extreme 5.92.4300

pl-PL
  • Licencja: Trial
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 46.19 MB
  • Pobrano: 320
  • Pobierz plik

Opis AIDA64 Extreme 5.92.4300

AIDA64 Extreme to wielofunkcyjne oprogramowanie przeznaczone do identyfikacji komponentów sprzętowych, jak również wszelkiego oprogramowania zainstalowanego w komputerze. Narzędzie w głównej mierze przeznaczone jest dla zaawansowanych użytkowników, ale również początkujący znajdą tu coś dla siebie. 
Wielu użytkowników z pewnością wie, że AIDA64 Extreme to kontynuacja bardzo popularnego przed laty programu o nazwie Everest. Podobnie jak wcześniej, tak i w najnowszej odsłonie główne założenie nie uległo zmianie – najważniejszą funkcją jest dostarczenie jak największej ilości informacji na temat sprzętu zainstalowanego w komputerze, tj. procesora, pamięci, płyty głównej, dysków twardych, karty graficznej, karty dźwiękowej i wiele, wiele innych. Oprócz tego program poradzi sobie z identyfikacją oprogramowania, które zainstalowano w systemie.
Za pomocą tej opcji możemy sprawdzić jakie programu zainstalowane są w komputerze, które z nich są przydatne, a które niepotrzebnie zalegają na dysku twardym. Ponadto możemy sprawdzić poziom zabezpieczeń oraz odczytać informacje z zainstalowanych w sprzęcie sensorów, na przykład na temat napięć na poszczególnych podzespołach, temperatur (np. procesora, pamięci, chipsetu etc.), prędkości obrotowych wentylatorów, poziomie poboru prądu itp. Wszystkie informacje mogą być wyświetlane w czasie rzeczywistym za pomocą dedykowanego gadżetu na pulpicie. Istnieje również możliwość wygenerowania raportu z informacjami na temat poszczególnych komponentów i zapisania go do formatu HTML.
Co prawda nazwa może wskazywać, że program AIDA64 Extreme jest przeznaczony systemom 64-bitowym, jednak posiadacze urządzeń działających w oparciu o architekturę 32-bitową również będą mogli skorzystać ze wszystkich funkcji bez większych ograniczeń. Oprócz opcji poświęconych dostarczaniu informacji o podzespołach i oprogramowaniu, program posiada również liczne benchmarki, czyli moduły testujące wydajność wielu podzespołów. Pozwalają one przeprowadzić testy procesora, pamięci RAM, pamięci podręcznej, badać przepustowość, transfer itp. Wypada również pochwalić intuicyjny interfejs w języku polskim, z którym poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy bez zaawansowanej wiedzy informatycznej. Licencja programu pozwala na korzystanie przez 30 dni od momentu instalacji.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór