Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Start Menu Organizer 1.5

Opis Start Menu Organizer 1.5

Start Menu Organizer to darmowa i prosta w obsłudze aplikacja, której główną rolą jest możliwość konfigurowania i dostosowywanie wyglądu menu Start w systemie Microsoft Windows do własnych preferencji.
Program Start Menu Organizer to idealne rozwiązanie dla tych, którzy instalują dużą ilość programów i gier na komputerze i po pewnym czasie nie mogą swobodnie poruszać się po menu Start. Po zainstalowaniu wielu programów i gier, zaczyna panować tam spory bałagan, który znacząco utrudnia korzystanie z komputera. Na szczęście możliwości oferowane przez program potrafią rozwiązać ten problem i wprowadzić pożądany ład. Użytkownik może wybrać jedną z aż dziesięciu kategorii, zaś zastosowana funkcja „przeciągnij i upuść" sprawia, że nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego poradzą sobie z konfiguracją.
Zazwyczaj już po kilku chwilach spędzonych z programem, menu Start zaczyna być uporządkowane i spójne. Co ciekawe, program automatycznie wykonuje kopię zapasową ustawień, dzięki czemu w każdej chwili możemy je przywrócić np. po awarii systemu itp. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby usuwać lub przenosić nieużywane skróty. Na uwagę zasługuje również moduł aktualizacji, który sprawdza i wyszukuje nowe wersje zainstalowanych na komputerze programów i gier.
Powyżej zostały opisane głównie najciekawsze elementy darmowej wersji programu Start Menu Organizer. W edycji płatnej mamy do dyspozycji o wiele więcej ciekawych opcji, między innymi możliwości tworzenia własnych nazw kategorii, dodawania i nazywania podkategorii, reorganizacji elementów menu Start itp.

Bezpłatne pliki w kategorii

  • Zegar 2.41

    3.0 Ocena

    data dodania: 2008-07-11 21:15:26

  • Gag 1.0

    3.0 Ocena

    data dodania: 2012-01-15 01:40:07

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór