Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

SlideShow YouTube 10

pl-PL
  • Licencja: Trial
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Vista,Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 136.72 MB
  • Pobrano: 96
  • Pobierz plik

Opis SlideShow YouTube 10

SlideShow YouTube to bardzo zaawansowany, przepełniony ciekawymi funkcjami i dodatkami, choć prosty w obsłudze program, za pomocą którego wyedytujemy filmy, stworzymy pokazy slajdów oraz prezentacje multimedialne na potrzeby serwisu internetowego YouTube. Warto pamiętać, że jest to jedyna droga eksportu gotowych plików w opisywanym programie. 
Program SlideShow YouTube charakteryzuje się dużym zaawansowaniem oraz sporą ilością opcji wspomagających montaż filmów i przygotowywanie prezentacji. Użytkownik może zastosować różne efekty i ciekawe rozwiązania np. animacje, przejścia itp. Na uwagę zasługuje przede wszystkim bogata kolekcja dodatków oraz wspomnianych efektów, dzięki czemu tworzone filmy są atrakcyjne i ciekawe dla widza. Do stworzenia materiału możemy również wykorzystywać różnorodne pliki graficzne, dźwiękowe, osobne klipy filmowe, własne animacje itp. 
Program SlideShow YouTube pozwala na precyzyjną synchronizację różnego typu materiałów na nieskończonej liczbie ścieżek, co z pewnością spodoba się zaawansowanym i wymagającym użytkownikom. Przy tworzeniu mamy do dyspozycji wysokiej jakości dynamiczne napisy, które można dopasować do treści, co z pewnością przyda się w przypadku filmów YouTube. Biblioteka efektów wizualnych zawiera ponad 100 szablonów, więc każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla indywidualnych preferencji. Co więcej, większość efektów można łączyć, modyfikować i ustawiać wedle własnego uznania.
Wypada również zwrócić uwagę na możliwość maskowania efektów, dzięki czemu będą występowały tylko na wybranych fragmentach obrazu. Co więcej, aby przyciągnąć uwagę widzów, możemy skorzystać z ciekawej opcji projektowania ruchów kamery, by przykładowo skupić wzrok oglądającego na konkretnym szczególe kadru. Możemy również korzystać z systemu siatek, co pomaga w dokładnym przeciąganiu i wyrównywaniu efektów wizualnych w kadrze. Płynne powiększanie kadru pozwala przyjrzeć się detalom, a ścieżki przemieszczania się obiektów lub kamery można tworzyć za pomocą wygodnego przeciągania myszką.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór