Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Plex Media Server 1.1.4.2757

  • Licencja: Freeware
  • Dodano:
  • Redakcja: 5.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: XP,Vista,Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 97.66 MB
  • Pobrano: 70
  • Pobierz plik

Opis Plex Media Server 1.1.4.2757

Plex Media Server to w pełni bezpłatne, proste w obsłudze i niezwykle funkcjonalne narzędzie, przeznaczone dla tych, którzy z domowego komputera PC lub laptopa chcą zrobić potężne centrum multimedialnej rozrywki. Za pomocą tego programu możemy udostępniać na telewizorze lub innych sprzętach np. smartfonie, tablecie itp. ulubione filmy, obrazy lub muzykę.
Instalacja i konfiguracja jest dość prosta, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego poradzą sobie z tym zadaniem. Praktycznie natychmiast będziemy mogli odtwarzać dowolnie wybrane multimedia takie jak muzykę, zdjęcia, czy filmy. Co więcej, po połączeniu się z kontem na innym komputerze poza domem, będziemy mogli uzyskać dostęp do udostępnianych materiałów. Oczywiście warunkiem jest działanie komputera, na którym zapisane są konkretne dane.
Aby odtworzyć filmy lub muzykę na innym urządzeniu, nie musimy pobierać plików, gdyż wszystko przesyłane jest strumieniowo. Warto pamiętać, że najwyższa jakość obrazu i dźwięku wymaga dość sprawnego urządzenia, zaś korzystanie ze smartfona i połączenia internetowego może zużywać pakiet danych, dlatego też zalecamy korzystanie z programu w obrębie domowej sieci WiFi. Kolejną zaletą jest bardzo przyjazny i przyjemny dla oka interfejs, przypominający serwisy VOD. To jednak nie wszystko.
Jedną z największych zalet programu jest bardzo rozbudowany i zaawansowany menadżer pobierania informacji o wszystkich multimediach. Jeśli nasze filmy są katalogowane w folderach i odpowiednio podpisane (najlepiej polskim tytułem), program automatycznie pobierze plakaty, tła, bannery, opisy i inne informacje, dzięki czemu będziemy mogli od razu sprawdzić podstawowe informacje o konkretnym filmie, płycie z muzyką itp. Całość prezentuje się naprawdę świetnie i daje duży frajdy z przeglądania swojej biblioteki.
Program dostępny jest na wszystkie systemy, jak również na urządzenia mobilne i telewizory z funkcją Smart TV.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór