Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

LoMag 4.1.1.1

pl-PL
  • Licencja: Trial
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: XP,Vista,Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 43.95 MB
  • Pobrano: 175
  • Pobierz plik

Opis LoMag 4.1.1.1

LoMag jest nieskomplikowanym i bardzo przydatnym programem do zarządzania magazynem. Narzędzie to sprawdzi się zarówno w małym, jak i średnim przedsiębiorstwie usługowym, handlowo-usługowym itp. Zaletą jest możliwość korzystania z programu nie tylko przy jednym stanowisku, ale w całej sieci połączonych ze sobą magazynów, co znacznie ułatwia ich obsługę.


Co można zrobić w tym programie? Bardzo szybko i prosto możemy stworzyć dokumenty potrzebne m.in. do przyjęcia oraz wydania materiałów magazynowych, dokonania zwrotów do dostawcy lub odbiorcy, rozliczenia rozchodu oraz przychodu wewnętrznego, korekty faktur, przeceny, przesunięcia dostaw czy remanentu itp. Podsumowując, program z łatwością i bez problemu zapanuje nawet nad siecią sporych magazynów. Wszystkie dokumenty generowane w programie LoMag przechowywane są na platformie bazodanowej Microsoft SQL Server 2005.


Dokumenty, które będą tworzone w programie LoMag, mogą być drukowane bądź eksportowane do zewnętrznych formatów takich jak: rpt, pdf, xls, doc i rtf, co znacznie ułatwi ich archiwizację bądź udostępnianie kontrahentom. Program ten umożliwi nam zarządzanie wieloma niezależnymi magazynami jak i ich całą połączoną siecią. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż wersja testowa programu LoMag pozwala na 30 uruchomień, a do poprawnej i prawidłowej pracy niezbędne jest zainstalowanie odpowiednich komponentów: NET Framework 2.0 lub nowszego oraz Microsoft SQL Server 2005 lub nowszego.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (1)

Tomasz

napisano: 2017-06-28 13:06:37

Pracuję z programem już bardzo długo i nie ma dla mnie lepszego narzędzia do zarządzania magazynem. Program pomimo swojej funkcjonalności jest bardzo prosty w obsłudze. Dodatkowo oprogramowanie jest ciągle rozbudowywane. 5/5! Polecam!

Skomentuj plik

Najlepszy wybór