Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Advanced Renamer 3.73

pl-PL
 • Licencja: Freeware
 • Dodano:
 • Redakcja: 4.0 1 głosów
 • Oceń: od 1 do 5
 • System: XP,Vista,Windows 7,Windows 8,Windows 10
 • Rozmiar: 9.67 MB
 • Pobrano: 153
 • Pobierz plik

Opis Advanced Renamer 3.73

Advanced Renamer to prosty w obsłudze i niezwykle przydatny program do wsadowej zmiany nazw wielu plików, folderów itp. Wszystko odbywa się w bardzo szybki i w pełni zautomatyzowany sposób, co pozwala oszczędzić mnóstwo czasu.
Program Advanced Renamer bez najmniejszego problemu poradzi sobie z ogromną ilością plików i folderów jednocześnie. To z pewnością przyda się użytkownikom, którzy posiadają ogromne, liczące kilka tysięcy plików biblioteki zdjęć, muzyki, filmów itp. Mimo zaawansowanych funkcji i ogromnych możliwości, obsługa jest prosta i intuicyjna, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego będą w stanie skorzystać ze wszystkich możliwości i zalet.
Jedną z największych zalet programu jest praktyczny i wygodny tryb wsadowy. Co to takiego? Otóż opcja ta znacząco ułatwia pracę z dużymi zbiorami plików lub folderów, na przykład wspomnianymi bibliotekami zdjęć itp. Co więcej, program posiada funkcję przenoszenia wielu plików do wskazanej lokalizacji, działając niemal jak zaawansowany menadżer plików. Twórcy programu zastosowali aż 14 różnych metod zmiany nazw plików i folderów. Wszystko jest łatwe w konfiguracji i może być dowolnie zestawiane i łączone. Wśród opcji znajdziemy między innymi możliwość tworzenia zupełnie nowych nazw na podstawie zdefiniowanych znaczników, usuwanie znaków z danej pozycji, manipulowanie wielkością liter, numerowanie itp.
Program Advanced Renamer jest również w stanie samodzielnie proponować najlepszą nazwę dla danego piku w oparciu o analizę składową elementu. Wszystkie operacje mogą być poprzedzone testami i próbami. To świetny sposób na uniknięcie trudnych do odwrócenia błędów. Oprócz tego narzędzie posiada mnóstwo innych, niezwykle przydatnych funkcji.
Mowa między innymi o opcji modyfikowania atrybutów i czasów stworzenia, modyfikacji oraz ostatniego użycia plików. Program wspiera także standard Unicode, wyrażenia regularne, pozwala wykorzystywać dane GPS z plików do tworzenia nazw i daje możliwość tworzenia własnych metod w języku JavaScript. Program możemy wykorzystywać do pracy z plikami graficznymi, muzycznymi czy też filmami, zaś z jego poziomy możemy importować pliki CSV z listami danych do przetworzenia oraz zmieniać rozszerzenia plików.

Bezpłatne pliki w kategorii

 • xpy 1.3.7

  3.0 Ocena

  data dodania: 2013-10-02 13:53:50

 • Q-Dir 5.98.2

  4.0 Ocena

  data dodania: 2014-05-19 18:41:19

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór