Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Syncovery 7.66

Opis Syncovery 7.66

Syncovery to narzędzie przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych plików, folderów i innych elementów zapisanych na dysku twardym komputera z systemem operacyjnym Windows. Program przyda się przede wszystkim tym, którzy chcą zabezpieczyć swoje dane przed przypadkową utratą lub uszkodzeniem.
Jednym z najciekawszych dodatków w programie Syncovery, jest opcja synchronizacji danych pomiędzy kilkoma urządzeniami w czasie rzeczywistym, co jest ciekawą alternatywą dla drogiego dysku sieciowego, bądź zawodnych dysków wirtualnych w chmurze. Funkcja ta nazywa się SmartTracking, zaś kolejną ciekawostką jest możliwość stworzenia kopii folderu źródłowego – Extract Mirror. Program poradzi sobie z obsługą takich standardów, jak FTP, SSH, WebDAV, SSL, Amazon S3, Azure, Google Docs oraz HTTP.
Z pewnością sporą zaletą programu Syncovery jest możliwość niemal całkowitego zautomatyzowania procesów tworzenia kopii zapasowych, dzięki czemu nie musimy pamiętać o obowiązku ich wykonania. Wszystko to za sprawą opcji harmonogramu zadań, która pozwala na skonfigurowanie terminów, w jakich program będzie przeprowadzał wspomnianą synchronizację, lub inne zaplanowane operacje. Co ważne, program jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia, będą w stanie skorzystać ze wszystkich funkcji.
To przede wszystkim zasługa wbudowanego kreatora, który ułatwia proces wykonania kopii zapasowej danych, prowadząc praktycznie krok po kroku przez całą konfigurację. Nie zapomniano również o bezpieczeństwie na bardzo wysokim poziomie, za sprawą szyfrowania danych. To wszystko sprawia, że stworzone kopie zapasowe są chronione przed niepowołanymi osobami.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór