Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Zello 1.73

pl-PL
  • Licencja: Freeware
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: XP,Vista,Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 2.42 MB
  • Pobrano: 120
  • Pobierz plik

Opis Zello 1.73

Zello to prosta w obsłudze, darmowa i bardzo ciekawa pod względem funkcjonalności aplikacja, za pomocą której istnieje możliwość prowadzenia komunikacji głosowej za pośrednictwem Internetu.
Za pomocą programu Zello możemy prowadzić rozmowy zarówno z jedną osobą, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć swego rodzaju połączenie konferencyjne z kilkoma użytkownikami jednocześnie. Warto również zaznaczyć, że program dostępny jest zarówno na komputery z systemem operacyjnym Microsoft Windows, jak i na urządzenia mobilne np. iPhone, BlackBerry i inne, pracujące pod kontrolą systemów operacyjnych Google Android oraz Windows Phone w wersji 8 lub nowszej.
Jak wygląda komunikacja za pomocą Zello? Należy zaznaczyć, że komunikacja odbywa się na nieco innych zasadach, niż w przypadku np. Skype. Otóż rozmówca, chcąc wysłać wiadomość audio wybranej osobie, klika w odpowiedni przycisk i wypowiada jej zawartość. Po zwolnieniu przycisku, nagrana w ten sposób wiadomość jest automatycznie wysyłana do odbiorcy. Działa to na zasadzie walkie-talkie i co prawda nie umożliwia prowadzenia tradycyjnych rozmów na żywo, ale z pewnością jest ciekawą formą komunikacji.
Oczywiście program posiada wiele innych i bardzo przydatnych funkcji, znanych z tradycyjnych komunikatorów. Mowa między innymi o możliwości ustawiania statusu dostępności, przeglądania historii rozmów, powiadamiania o nadesłanych wiadomościach itp. Na uwagę zasługuje także możliwość korzystania z programu w biznesie. Zello współpracuje bowiem z terminalami Motorola, Intermec i Honeywell. Ponadto zapewnia bezpieczną komunikację poprzez zaawansowane szyfrowanie, co jest szczególnie ważne w przypadku komunikacji pomiędzy firmami.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór