Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

KaraFun 2.3.1.0

  • Licencja: Freeware
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: XP,Vista,Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 14.45 MB
  • Pobrano: 46
  • Pobierz plik

Opis KaraFun 2.3.1.0

KaraFun to prosta i intuicyjna w obsłudze, ale bardzo rozbudowana i wielofunkcyjna aplikacja umożliwiająca popularną zabawę w karaoke. Na uwagę zasługuje przede wszystkim konstrukcja programu. Otóż składa się on z dwóch modułów – kompletnego odtwarzacza oraz edytora efektów trójwymiarowych.
Program KaraFun to w głównej mierze odtwarzacz, który sprawdzi się na imprezie i w tym zadaniu sprawdza się rewelacyjnie. Należy również pamiętać, że jest to także kompleksowe narzędzie zapewniające mnóstwo zabawy podczas spotkań z przyjaciółmi i rodziną, a składa się na to wiele czynników. Zacznijmy jednak od podstaw, czyli wsparcia dla popularnych formatów. Otóż program poradzi sobie z większością najpopularniejszych formatów muzycznych, zarówno midi, jak również MP3, OGG oraz własnym – KFN. Nie zabrakło również wsparcia dla KOK, LRC, CDG oraz MID.
Wśród wielu funkcji uwagę przykuwa między innymi obsługa dodatkowego monitora, projektora bądź telewizora, wsparcie dla wielu ścieżek dźwiękowych wraz z możliwością wprowadzania niemal dowolnych zmian w czasie rzeczywistym, etc. Użytkownik może także zastosować dodatkowe ścieżki, kontrolować tempo i głośność w czasie rzeczywistym, podobnie jak nagrywanie. Na uwagę zasługują także dodatkowe efekty z możliwością zarządzania tłami, kolorami, obrazami, filtrami itp.
Edytor efektów w KaraFun obsługuje formaty JPG, PNG, BMP, MP3, OGG, KAR, MID, TTF, poradzi sobie także z importem plików do formatów KAR i KOK. Nie zabrakło także funkcji importu tekstów z plików tekstowych. Należy także wspomnieć o zaawansowanym edytorze, za pomocą którego stworzymy naprawdę imponujące animowane utwory MP3 z różnymi efektami oraz dodatkami, oczywiście z myślą o głównym zastosowaniu – karaoke. Nie zabrakło także trybu treningowego pomagającego nabrać wprawy przed imprezą, możemy także wybrać wiele sposobów prezentacji tekstu piosenek, jak również wyświetlania samego programu - w oknie, na pełnym ekranie oraz dodatkowym monitorze (ewentualnie dużym telewizorze lub projektorze multimedialnym).
Co prawda interfejs programu jest dość rozbudowany i początkowo odstrasza wyglądem, ale po krótkim oswojeniu nie powinien sprawiać problemów nawet początkującym użytkownikom. Program KaraFun udostępniany jest na zasadach licencji darmowej bez żadnych ograniczeń czasowych.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór