Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

SHAREit 4.0

 • Licencja: Freeware
 • Dodano:
 • Redakcja: 4.0 1 głosów
 • Oceń: od 1 do 5
 • System: XP,Vista,Windows 7,Windows 8,Windows 10
 • Rozmiar: 4.88 MB
 • Pobrano: 631
 • Pobierz plik

Opis SHAREit 4.0

SHAREit to bardzo ciekawy i przydatny, a przy tym prosty w obsłudze program do bezprzewodowego przesyłania plików pomiędzy komputerem osobistym, a urządzeniami mobilnymi takimi jak smartfony czy tablety, działającymi pod kontrolą systemów Google Android, Apple iOS czy też Microsoft Windows. 
Na początku warto zaznaczyć, że do poprawnego działania niezbędna jest instalacja odpowiedniej aplikacji na urządzeniu mobilnym. Po spełnieniu tego warunku program przypadnie do gustu tym, którzy do tej pory starali się przesyłać pliki do komputera lub na urządzenia mobilne korzystając z chmury lub innych, nie zawsze działających rozwiązań. Od teraz SHAREit znacząco upraszcza cały proces, zaś jedynym wymaganiem jest podłączenie do tej samej sieci lokalnej, aby urządzenia mogły się ze sobą komunikować.
Dzięki programowi SHAREit możemy w zaciszu domowym możemy połączyć ze sobą praktycznie wszystkie urządzenia by te dzieliły się plikami między sobą. Zdjęcia ze smartfona prześlemy na komputer, muzykę z komputera na tablet, itp. Wypada wspomnieć, że konfiguracja, jak i działanie programu jest bardzo prosty i nikomu nie powinna sprawić problemu. Za pomocą SHAREit możemy przykładowo przesłać wszystkie informacje ze smartfona lub tabletu na dysk komputera. Cały transfer trwa oczywiście szybko, zaś operacja przesyłania zajmuje mniej czasu, niż tradycyjne podłączenie urządzenia za pomocą kabla. Problemem mogą być jedynie duże pliki jak, np. filmy w wysokiej rozdzielczości. Decydujące znaczenie ma także prędkość oferowana przez domowy router.
Co prawda program SHAREit został stworzony przez firmę Lenovo - producenta komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów – ale nie ma to żadnego znaczenia podczas korzystania. Możemy korzystać ze sprzętów dowolnej marki. Mówiąc w skrócie – jest to w pełni funkcjonalny i niezależny program. Na uwagę zasługuje także minimalistyczny i bardzo miły dla oka interfejs, który nie powinien sprawić problemów nawet początkującym użytkownikom. Obsługa ogranicza się do wskazania folderu zapisu plików, tj. miejsca, w którym będą zapisywane przesyłane z innych urządzeń dane.
Dla ułatwienia każde urządzenie możemy nazwać inaczej, oprócz tego mamy również możliwość wybrać dla niego osobny obrazek, co jest dość ważne, jeśli korzystamy z wielu sprzętów jednocześnie i nie chcemy, aby się myliły. Po wstępnym ustawieniu do naszej dyspozycji zostaje oddanych zaledwie kilka przycisków, w tym dwa główne – do odbierania i wysyłania plików. Program udostępniany jest na zasadach darmowej i nieograniczonej czasowo licencji.

Bezpłatne pliki w kategorii

 • Zegar 2.41

  3.0 Ocena

  data dodania: 2008-07-11 21:15:26

 • Gag 1.0

  3.0 Ocena

  data dodania: 2012-01-15 01:40:07

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór