Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Bandicam 3.3.1.1192

pl-PL
  • Licencja: Shareware
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: XP,Vista,Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 16.02 MB
  • Pobrano: 17
  • Pobierz plik

Opis Bandicam 3.3.1.1192

Bandicam to coraz popularniejszy program przeznaczony do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo np. z gier, z użytkowania programu itp. Wielu użytkowników do tej pory korzystało głównie z programu Fraps, który wiódł, i zdaniem wielu, nadal wiedzie prym wsród programów tego typu.
Program Bandicam jest w stanie przechwycić i zapisać w pamięci komputera umożliwia przechwytywanie i zapisywanie w pamięci komputera (na dysku twardym, pamięci zewnętrznej bądź w chmurze) sekwencji wideo w rozdzielczości do 2560 x 1600 pikseli oraz z prędkością od 5 do 60 klatek na sekundę (tzw. FPS). Za pomocą tego programu prosto i bez większych problemów stworzymy filmy z gier, sekwencje instruktażowe z programów, zrzuty ekranowe etc. Program oferuje zarówno pracę pełnoekranową np. podczas rozgrywki, jak również w rozmiarze zadeklarowanym przez użytkownika np. w wybranym obszarze pulpitu, w którym znajduje się okno programu.
Bandicam w pełni obsługuje biblioteki DirectX oraz OpenGL. Oprócz tego niewielki rozmiar oraz skromne zapotrzebowanie na zasoby systemowe sprawiają, że podczas rozgrywki działanie programu nie wpływa na wydajność, płynność itp. Kolejną cechą docenianą przez użytkowników jest niewielki rozmiar tworzonych przez program plików wideo z zachowaniem ich wysokiej jakości. Użytkownik w pełnej wersji programu może nagrywać dość długie materiały (nawet 24-godzinne), zaś ostateczna wielkość tworzonych plików nie ma ograniczeń.
Program Bandicam jest również w stanie kontrolować wartości FPS (ilość klatek na sekundę) podczas grania w gry komputerowe, jak również ładować filmy bezpośrednio do serwisu YouTube bez konwersji. Wystarczy połączyć program z kontem na YouTube, aby szybko i sprawnie wgrywać filmy w rozdzielczości 720p lub 1080p. Podczas wykonywania zrzutów ekranowych, program zapisuje je w formacie BMP, PNG lub JPG. Jeśli chodzi o materiały wideo, program obsługuje format MPEG-1, Xvid, MJPEG, MP2 oraz PCM. Ponadto w opcjach programu możemy dostosować ostateczną jakość materiałów oraz wykorzystywane do konwersji kodeki audio/wideo. 
Użytkownik może również zdecydować, czy w przechwytywanych materiałach ma być widoczny kursor myszki. Możemy także określić, czy zapisywanie obrazu może być automatycznie przerywane ze względu na osiągnięcie przez wyjściowy plik określonego rozmiaru, czy też upłynięciu zdefiniowanego czasu. Po zakończeniu nagrywania samoczynnie może nastąpić nowe nagranie lub wyłączenie komputera.
W bezpłatnej wersji programu musimy się pogodzić z kilkoma ograniczeniami. Co prawda nie ma limitu czasowego dotyczącego użytkowania programu, jednak maksymalny czas nagrań nie może przekroczyć 10 minut. Co więcej, na przechwycone wideo nakładany jest niewielki znak wodny, zawierający adres strony producenta programu.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór