Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

BurnAware Free 9.7

  • Licencja: Freeware
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: XP,Vista,Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 9.18 MB
  • Pobrano: 122
  • Pobierz plik

Opis BurnAware Free 9.7

BurnAware Free Edition to bezpłatna wersja bardzo rozbudowanego i prostego w obsłudze programu przeznaczonego do nagrywania płyt CD, DVD oraz Blu-ray. Mimo sporej liczby funkcji, program charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z wykorzystaniem wszystkich funkcji i ciekawych dodatków.
Do największych zalet programu należy przede wszystkim jego wysoka funkcjonalność, nawet w darmowej wersji. Wielu użytkowników uważa, że BurnAware Free Edition może z powodzeniem zastąpić bardziej skomplikowane i płatne odpowiedniki. Co prawda nie dostaniemy tu opcji znanych z topowych programów, ale zaawansowani docenią obecność obsługi BDMV i AVCHD. Co ciekawe, praca programu nie ogranicza się tylko do nagrywania różnego rodzaju płyt, tworzenia i kopiowania obrazów.
W opcjach znajdziemy kilka innych, równie przydatnych i niestandardowych narzędzi. Może to być na przykład możliwość nagrywania gotowych obrazów ISO. Ponadto możemy tworzyć własne kompilacje dysków z danymi, jak również układać samodzielnie AudioCD z plików MP3, WAV, WMA itp. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby samodzielnie stworzyć płytę DVD Video z ulubionymi filmami. Program BurnAware Free Edition obsługuje wszystkie sprzętowe interfejsy takie jak IDE, SCSI, USB, 1394 oraz SATA oferując zapis danych na takich nośnikach jak CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD DVD-R/RW, DVD-RAM, a nawet Blu-Ray.
Program BurnAware Free Edition poradzi sobie także z zapisem obrazów płyt w locie (on-the-fly), automatyczną weryfikacją nagranych plików i tworzeniem tzw. multisesji zapisu. Nie zabrakło także możliwości stworzenia startowych płyt i obrazów, weryfikacji nagrywanych nośników i wymazywania płyt RW. Oczywiście wszystkie opcje i interfejs dostępny jest w polskiej wersji językowej, dzięki czemu obsługa jest intuicyjna i nie przysporzy problemów nawet początkującym.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór