Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

TapinRadio 2.03.1

pl-PL
  • Licencja: Freeware
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: XP,Vista,Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 14.65 MB
  • Pobrano: 121
  • Pobierz plik

Opis TapinRadio 2.03.1

TapinRadio to w pełni bezpłatna, bardzo uniwersalna i wielofunkcyjna aplikacja, za pomocą której będziemy mogli odszukać i odsłuchiwać stacje radiowe z całego świata. Oczywiście program wspiera również najpopularniejsze stacje radiowe z naszego kraju, zaś jego obsługa jest prosta i nikomu nie powinna sprawiać problemów.
Program TapinRadio charakteryzuje się wieloma cechami, ale jedną z jego największych zalet jest interfejs – prosty, czytelny i bez zbędnych dodatków i funkcji. Na szczęście twórcy nie zrezygnowali ze wszystkiego i zastosowali wiele ciekawych rozwiązań. Są to między innymi opcje do zarządzania i nagrywania różnych strumieni stacji radiowych. Dzięki temu możemy nagrywać ulubione audycje, piosenki itp.
Program wspiera najpopularniejsze formaty obsługiwane przez radia internetowe na całym świecie, takie jak WMA, AAC+, VORBIS, OGG czy też tradycyjne MP3. Ponadto program wyróżnia się na tle konkurencji kilkoma ciekawymi opcjami. Jest to przede wszystkim obszerna baza ponad 20 tysięcy stacji radiowych z całego świata, w tym również i z Polski, a wśród nich znajdziemy tak popularne stacje, jak Radio ZET, Radio Eska. RMF FM czy Megastacja. Co więcej, możemy na własną rękę wyszukiwać strumienie radiowe, np. korzystając z gotowej listy podzielonej na kontynenty, kraje i gatunki, lub po prostu wpisując w specjalną wyszukiwarkę nazwę szukanej stacji bądź jej konkretny adres URL.
Nie zabrakło również typowych opcji, przydatnych w tradycyjnych odtwarzaczach multimedialnych. Mowa między innymi o możliwości tworzenia listy ulubionych stacji radiowych, które możemy dowolnie modyfikować. Program TapinRadio wspiera również skróty klawiszowe, co znacząco ułatwia korzystanie. Rzecz jasna program pobiera najważniejsze informacje na temat stacji radiowej i wyświetla je w odpowiednim miejscu. Są to takie dane, jak jakość sygnału, nazwa stacji, tytuł utworu lub audycji itp.
Program udostępniany jest na zasadzie bezpłatnej licencji, choć istnieje możliwość zakupu wariantu Professional, który posiada o wiele więcej funkcji, tj. tworzenie harmonogramu zadań, np. cyklicznego nagrywania audycji, opcję tworzenia kopii zapasowej itp. Należy również pamiętać, aby podczas instalacji odznaczyć opcję dotyczącą modyfikacji paska narzędzi i zmiany domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Powrót do poprzednich ustawień może być w takim przypadku problematyczny.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór