Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Baidu Cleaner 6.0.4.144331 Beta

 • Licencja: Freeware
 • Dodano:
 • Redakcja: 4.0 1 głosów
 • Oceń: od 1 do 5
 • System: XP,Vista,Windows 7,Windows 8,Windows 10
 • Rozmiar: 0.78 MB
 • Pobrano: 585
 • Pobierz plik

Opis Baidu Cleaner 6.0.4.144331 Beta

Baidu Cleaner to program przeznaczony do oczyszczania i optymalizacji systemu Windows. Prosta obsługa i mnogość opcji sprawia, że narzędzie sprawdzi się zarówno w rękach początkującego, jak i zaawansowanego użytkownika komputera.

Za pomocą programu Baidu Cleaner możemy szybko i sprawnie oczyścić dysk twardy ze zbędnych śmieci, plików, nieużywanych elementów zwalniając miejsce na dysku twardym. Zazwyczaj po kilku miesiącach korzystania z komputera bez żadnego czyszczenia ilość śmieci może przekroczyć nawet 10 GB. Warto wspomnieć o tym, że program pomaga zadbać o ochronę prywatności użytkownika kasując zapisane w pamięci pliki, historię, listę przeglądanych stron, cache itp. Oprócz tego za pośrednictwem Baidu Cleaner możemy modyfikować listę programów startowych oraz zainstalowanego oprogramowania.

Działanie programu jest dość proste i opiera się na wykorzystaniu chmury producenta. Dzięki niej możemy skanować cały system i wszystkie zainstalowane w nim nośniki danych w poszukiwaniu zbędnych plików. Ponadto program skanuje system w poszukiwaniu archiwalnych logów, buforów, zbędnych miniaturek, czcionek, plików tymczasowych, nieużywanych danych itp. Program wyszukuje również stare, błędne lub nieaktywne wpisy w rejestrze a następnie kasuje je przywracając porządek. Za pomocą dodatkowego modułu możemy szybko i sprawnie usunąć wszystkie dane z przeglądarek internetowych wraz z plikami tymczasowymi, hasłami, danymi przeglądanych stron itp.

Co więcej, program Baidu Cleaner instaluje w systemie dodatkowy moduł monitorujący pracę komputera, który na bieżąco skanuje system i okresowo przypomina użytkownikowi o konieczności wykonania czyszczenia komputera. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie dyski są czyste i pozbawione zbędnych plików. Na uwagę zasługują również dodatkowe funkcje, np. wyszukiwarka dużych plików i menadżer zainstalowanego oprogramowania, dzięki któremu można je usunąć wraz ze wszystkimi pozostałościami. Program udostępniany jest na zasadzie darmowej licencji w języku angielskim.

Bezpłatne pliki w kategorii

 • xpy 1.3.7

  3.0 Ocena

  data dodania: 2013-10-02 13:53:50

 • Q-Dir 5.98.2

  4.0 Ocena

  data dodania: 2014-05-19 18:41:19

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór