Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Tweak-10 1.0 build 1040

  • Licencja: Trial
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 10
  • Rozmiar: 23.44 MB
  • Pobrano: 106
  • Pobierz plik

Opis Tweak-10 1.0 build 1040

Tweak-10 to prosty w obsłudze, niewielki, choć niezwykle funkcjonalny program pozwalający modyfikować niedostępne dla użytkowników ustawienia w najnowszym systemie operacyjnym Windows 10. Dzięki tej aplikacji jesteśmy w stanie niedostępne opcje lub zoptymalizować pracę całego systemu.
Na samym początku warto wspomnieć, że zmiana jakichkolwiek ustawień może wpłynąć na stabilność systemu lub spowodować jego uszkodzenie. Dlatego też korzystanie z programu zalecamy zaawansowanym użytkownikom! Program został wyposażony przez twórców w kilka oddzielnych modułów do wyboru, które odpowiadają za inne opcje oraz automatyczne, jak i ręczne dostosowywanie ustawień systemu Windows 10. Pracę z programem warto rozpocząć od sprawdzenia i automatycznej optymalizacji systemu, dzięki czemu jego praca zostanie ulepszona i przyspieszona.
Oprócz tego z poziomu głównego okna programu możemy również uruchomić czyszczenie dysków ze zbędnych plików, śmieci itp. aby uwolnić wolne miejsce na nośnika i tym samym nieco usprawnić działanie całego systemu. Na uwagę zasługuje także opcja optymalizacji rejestru, choć powinny z niej korzystać doświadczeni użytkownicy – istnieje bowiem ryzyko usunięcia potrzebnych do pracy elementów. Oprócz tego w panelu bocznym okna programu znajdziemy dodatkowe, ale równie przydatne opcje.
Przykładowo możemy uzyskać dostęp do informacji na temat systemu, poprawić pracę dysków twardych, czy też wyłączyć zbędne operacje, które konsumują zasoby komputera i tym samym ograniczają jego wydajność. Zaawansowani użytkownicy mogą dodatkowo wybrać domyślną lokalizację folderów systemowych, zmienić dane OEM czy też skonfigurować opcje synchronizacji czasu, jak również dopasować funkcję kontroli konta użytkownika do własnych preferencji. Ciekawostką jest możliwość wykonania tak zwanej migawki optymalizacji. Co to takiego?
Otóż jeżeli dokonaliśmy optymalizacji i chcemy ją zapamiętać, wystarczy z poziomu programu wykonać wspomnianą migawkę. Dzięki temu, w przypadku nowych zmian będziemy mogli przywrócić ustawienia systemu do poprzedniego stanu bez straty danych itp. Jeśli popełniliśmy błąd, program zaoferuje możliwość powrotu do ustawień fabrycznych oferowanych przez Microsoft. Licencja programu jest ograniczona i oferuje zaledwie 14 dni pracy od momentu instalacji.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór