Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Ashampoo ZIP Pro 2.0.38

pl-PL
 • Licencja: Trial
 • Dodano:
 • Redakcja: 4.0 1 głosów
 • Oceń: od 1 do 5
 • System: XP,Vista,Windows 7,Windows 8,Windows 10
 • Rozmiar: 58.59 MB
 • Pobrano: 594
 • Pobierz plik

Opis Ashampoo ZIP Pro 2.0.38

Ashampoo ZIP Pro to zaawansowane, choć proste w obsłudze narzędzie do kompleksowego zarządzania plikami skompresowanymi. Za pomocą tego programu możemy kompresować i dekompresować pliki w różnych formatach, jak również zarządzać i zabezpieczać paczki danych wykorzystując możliwości w najróżniejszych sytuacjach.

Obsługa programu jest bardzo prosta i nawet początkujący użytkownicy bez problemu poradzą sobie z wykorzystaniem wszystkich możliwości programu Ashampoo ZIP Pro. Wystarczy spojrzeć na interfejs, który przypomina nieco system operacyjny Windows 8 – wszystko pogrupowane jest pod postacią kafelków, który możemy dowolnie ustawiać i przemieszczać. Oczywiście głównym składnikiem programu jest moduł odpowiedzialny za kompresję plików, ale jest to jedna z wielu funkcji tego narzędzia.

Wspomniany moduł kompresji odpowiada za obsługę formatów takich jak: ZIP, RAR, TAR, CAB oraz 7-Zip, czyli najpopularniejszych rozszerzeń dostępnych obecnie na rynku. Co więcej, Ashampoo ZIP Pro poradzi sobie z szyfrowaniem danych przy pomocy algorytmu AES i ustalonego przez użytkownika hasła. Co więcej, użytkownik może wybrać metodę i poziom kompresji, jak również podział archiwum na pliki o określonych wymiarach, np. płyty CD lub DVD. To są możliwości kompresji. Jeśli chodzi o dekompresję, opisywane narzędzie poradzi sobie z aż 40 różnymi rodzajami plików, w tym również obrazami płyt ISO.

Czy to wszystko? Oczywiście nie, gdyż inne opcje pozwalają na stworzenie skryptów ZIP, których uruchomienie powoduje wykonanie kopii zapasowej określonych plików. Możemy np. kilkoma kliknięciami zrobić kopię zapasową biblioteki mediów i zapisać ją w dowolnym miejscu. Ciekawie prezentuje się także moduł Encryption Suite, który umożliwia zaszyfrowanie dowolnych plików i folderów na dysku z użyciem OpenPGP. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby naprawić uszkodzone pliki lub archiwa, jak również przekonwertować je na inne formaty. Program Ashampoo ZIP Pro integruje się także z usługą dysków w chmurze, tj. Azure, Amazon S3, Dropboks, Google Drive, OneDrive itp.

Jak widać Ashampoo ZIP Pro to bardzo rozbudowany i wielofunkcyjny program udostępniany na zasadzie licencji próbnej trial.

Bezpłatne pliki w kategorii

 • xpy 1.3.7

  3.0 Ocena

  data dodania: 2013-10-02 13:53:50

 • Q-Dir 5.98.2

  4.0 Ocena

  data dodania: 2014-05-19 18:41:19

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór