Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Free Video Editor 1.4.54.606

pl-PL
  • Licencja: Freeware
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 33.2 MB
  • Pobrano: 286
  • Pobierz plik

Opis Free Video Editor 1.4.54.606

Free Video Editor, znany wśród doświadczonych użytkowników pod starszą nazwą Free Video Dub, to darmowy i prosty w obsłudze program przeznaczony do edycji plików wideo. Aplikacja w głównej mierze przeznaczona jest do mało skomplikowanych zadań i podstawowej obróbki wideo.
Program ze względu na swój darmowy charakter, przeznaczony jest w głównej mierze dla początkujących użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z edycją wideo. Co ciekawe, po program sięgają również profesjonaliści, by przyciąć film lub dokonać prostej i szybkiej modyfikacji bez konieczności uruchamiania skomplikowanego oprogramowania. Dla przykładu, przy użyciu aplikacji możemy usunąć niechciane elementy z filmu bez ponownego kodowania. Oznacza to, że wszystkie przetworzone pliki wideo, zachowują swoją oryginalną jakość obrazu. 
Jedną z najważniejszych zalet programu, jest jego prosty i czytelny interfejs użytkownika wyposażony wyłącznie w najważniejsze funkcje przeznaczone do obróbki materiałów wideo. Jeśli chodzi o obsługiwane formaty, Free Video Editor poradzi sobie z plikami zapisanymi jako AVI, MP4, FLV, MKV, 3GP, WEBM, WMV oraz MPG. Przejdźmy jednak do najważniejszych opcji dotyczących odtwarzania filmów. Program wyposażono w możliwość zatrzymywania obrazu i przesuwania go do następnej klatki, jak również przewijanie filmu do początku lub końca. Nie zabrakło również opcji pozwalających na cofnięcie lub przywrócenie wykonanej operacji.
Możemy między innymi wyciąć dowolny fragment filmu. W tym celu wystarczy zaznaczyć wybrany fragment, a następnie nacisnąć przycisk odpowiedzialny za usuwanie poszczególnych scen w aplikacji. Oprócz tego Free Video Editor wyświetla czas trwania całego filmu oraz po zaznaczeniu odpowiedniego fragmentu, podaje dokładne pozycje początkową i końcową. Podczas instalacji oprogramowania należy uważać, gdyż kreator proponuje instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji, gdyż mogą wprowadzić niepożądane zamieszanie w systemie.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór