Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Advanced SystemCare Free 11.0.3.169

pl-PL
 • Licencja: Freeware
 • Dodano:
 • Redakcja: 4.0 1 głosów
 • Oceń: od 1 do 5
 • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
 • Rozmiar: 45.02 MB
 • Pobrano: 131
 • Pobierz plik

Opis Advanced SystemCare Free 11.0.3.169

Advanced SystemCare Free to darmowa wersja funkcjonalnego i bardzo rozbudowanego programu do optymalizacji i przyspieszania systemu operacyjnego Microsoft Windows. Program charakteryzuje się bardzo prostą obsługą i miłym dla oka interfejsem, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z obsługą wszystkich opcji.
Program Advanced SystemCare Free został wyposażony w kilka modułów odpowiedzialnych za optymalizację systemu Windows. Praktycznie już po jednym kliknięciu możemy skorzystać z automatycznej diagnozy, która wyszuka wszystkie problemy i niedoskonałości w systemie. Mowa tu między innymi o składnikach szpiegujących, błędach w rejestrze systemowym, zbędnych plikach tymczasowych i śmieciach, jak również komponentach naruszających naszą prywatność. Program przyda się także przy kasowaniu błędnych skrótów oraz historii przeglądarki. Rzecz jasna możemy sami zdecydować, które elementy mają zostać usunięte z komputera.
Za pomocą programu Advanced SystemCare Free będziemy również w stanie zabezpieczyć system przed różnymi działaniami z zewnątrz. Przykładem może być opcja, pozwalająca na ustawienie strony startowej w przeglądarce, oraz zablokowanie możliwości zmiany np. za pomocą złośliwego oprogramowania. Bardzo często zdarza się, że instalując program przez przypadek zaznaczamy opcję związaną ze zmianą strony startowej. Niekiedy przywrócenie poprzednich ustawień bywa bardzo utrudnione przez instalację dodatkowych komponentów.
Za pomocą programu będziemy mogli szybko i bezproblemowo usuwać instalowane automatycznie, niechciane wtyczki i dodatki, jak również irytujące paski narzędziowe instalowane bez wiedzy użytkownika. Za pomocą Advanced SystemCare Free będziemy mogli również wyłączyć zbędne elementy oraz funkcje systemu operacyjnego, które obniżają wydajność oraz osłabiają bezpieczeństwo. Ciekawostką jest również funkcja Turbo Boost, która tymczasowo wyłącza wiele składników systemu, by poprawić wydajność komputera w wymagających programach lub grach. Nie zapomniano również o czymś dla zaawansowanych użytkowników.
W zakładce Narzędzia znajdziemy wiele opcji dodatkowych, takich jak narzędzie przydatne przy usuwaniu programów i gier, jak również pozostałości po nich w różnych folderach. Nie zabrakło również opcji defragmentacji dysków, możliwości sprawdzenia integralności partycji oraz funkcji przywracania omyłkowo usuniętych plików. Co ciekawe, do dyspozycji dostaniemy także moduł przeznaczony do kompletnego i bezpowrotnego usuwania plików, np. prywatnych danych itp.

Bezpłatne pliki w kategorii

 • xpy 1.3.7

  3.0 Ocena

  data dodania: 2013-10-02 13:53:50

 • Q-Dir 5.98.2

  4.0 Ocena

  data dodania: 2014-05-19 18:41:19

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór