Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Blue-Cloner 6.80 Build 731

  • Licencja: Trial
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 18.07 MB
  • Pobrano: 81
  • Pobierz plik

Opis Blue-Cloner 6.80 Build 731

Blue-Cloner to bardzo praktyczny i wielofunkcyjny, dzięki któremu wykonamy kopię zapasową wszystkich danych, zapisanych na nośniku typu Blu-ray. Dodatkowo narzędzie pozwala na zgrywanie wszelkich materiałów na dysk twardy z innych nośników, takich jak: DVD, CD, AVCHD i innych.
Za pomocą programu Blue-Cloner możemy w prosty i szybki sposób dokonać konwersji danych zapisanych na płycie Blu-ray do całkiem innego formatu, np. DVD-5/9, tradycyjnej formy zapisu do wybranych folderów, obrazów ISO, itp. Ponadto bez problemu stworzymy kopię 1:1 dowolnego nośnika wraz z układem danych, zabezpieczeniami, itp. Program charakteryzuje się również wysoką dokładnością, dzięki której wszystkie zgrane i skonwertowane dane nie tracą na swojej jakości. Co więcej, posiadacze nagrywarek Blu-ray mogą tworzyć nowe sesje zapisu z możliwością nagrania na płytę dowolnie wybranych danych. To idealne rozwiązanie, jeśli chcemy skorzystać z całej pojemności płyty BD. 
Program Blue-Cloner zapewnia dwa rodzaje interfejsu: ekspresowy i zaawansowany. Ten pierwszy skierowany jest przede wszystkim dla początkujących użytkowników oraz tych, którzy skrzętnie liczą swój cenny czas. Wówczas za pomocą dosłownie jednego kliknięcia jesteśmy w stanie stworzyć kompletną kopię płyty. Drugi rodzaj interfejsu został przygotowany dla zaawansowanych i jednocześnie wymagających osób, gdyż zawiera on wiele rozbudowanych opcji, konfiguracji i dodatkowych funkcji.
Jeśli kopiujemy film nagrany na płytę Blu-ray, możemy w procesie pominąć wiele różnych opcji i dodatków, takich jak menu tytułowe, dodatki, sceny, itp. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy nagrać sam film bez zbędnych dodatków, oszczędzając mnóstwo miejsca, oczywiście bez utraty jakości. Co więcej, istnieje możliwość podzielenia jednej płyty Blu-ray w wersji 50-gigabajtowej na dwie mniejsze po 25 GB każda. Program poradzi sobie również z blokadami i zabezpieczeniami, choć do kopiowania może być konieczne połączenie z Internetem w celu pobrania wtyczek, itp.
Wersja testowa tego programu umożliwia próbne skopiowanie jednej płyty Blu-ray.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór