Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Fortissimo 1.0 Build 9.3

  • Licencja: Demo
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 6.84 MB
  • Pobrano: 124
  • Pobierz plik

Opis Fortissimo 1.0 Build 9.3

Fortissimo to bardzo prosty w obsłudze i mało skomplikowany odtwarzacz plików muzycznych w wielu formatach, który dodatkowo oferuje możliwość tworzenia i edytowania playlist oraz zmiany wyglądu poprzez system skórek. Ilość opcji została ograniczona do minimum, dzięki czemu obsługa jest bardzo prosta i przypadnie do gustu początkującym użytkownikom.
Budowa odtwarzacza oraz jego rozbudowanie nie należy do imponujących, przez co wymagający użytkownicy z pewnością usuną ten program ze swoich komputerów. Również wygląd Fortissimo nie przypadnie do gustu estetom. Mimo to jeśli ktoś potrzebuje prostej i mało wymagającej względem systemu aplikacji do odtwarzania muzyki, z pewnością będzie w pełni zadowolony z wyboru. Program odtwarza muzykę w takich formatach, jak MP3, MP2, WMA, MID oraz WAV - to zestaw najpopularniejszych i najczęściej spotykanych formatów. Niestety posiadacze muzyki w nieco bardziej egzotycznych formatach takich jak FLAC z miejsca skreślą Fortissimo za brak obsługi ich bibliotek multimedialnych.
Po instalacji i pierwszym uruchomieniu, możemy wskazać domyślny folder z muzyką, aby program mógł przeskanować wskazane źródło. Trwa to bardzo krótko i obejmuje wszystkie katalogi nawet przy ogromnych zbiorach i setkach albumów. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, obsługa programu jest bardzo prosta i nie sprawi problemów nawet początkującym użytkownikom. Niestety opcji jest bardzo niewiele, ale dla mniej wymagających użytkowników nie powinno to stanowić problemu. Wręcz przeciwnie, prostota oraz szybkość obsługi będzie wielkim atutem.
Na szczęście jest kilka najbardziej przydatnych funkcji. Przykładowo możemy tworzyć i edytować listy odtwarzania, przydatna jest również wbudowana wyszukiwarka. Możemy również wybrać jeden z trzech trybów odtwarzania. Jest to tryb Random, czyli odtwarzanie losowego utworu, Play All, czyli odtwarzanie wszystkich utworów, jak również Repeat – powtarzanie jednego utworu. Dla osób, które chcę dostosować odtwarzacz do własnych preferencji przygotowano opcję dopasowania czcionki stosowanej w programie oraz wbudowane wizualizacje. Nie jest to wiele, ale na podstawową personalizację wystarczy.
Program początkowo oparty jest na licencji testowej, która pozwala na odtworzenie 35 utworów. Po tym czasie pojawia się sugestia rejestracji programu na stronie producenta. Na szczęście nie jest to konieczne i po odrzuceniu propozycji nadal korzystać z Fortissimo.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór