Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Winyl 3.2.1

pl-PL
  • Licencja: Freeware
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 2.44 MB
  • Pobrano: 6
  • Pobierz plik

Opis Winyl 3.2.1

Winyl to w pełni darmowe i bardzo proste w obsłudze narzędzie, służące do odtwarzania plików muzycznych. Program charakteryzuje się bardzo intuicyjnym i prostym interfejsem, jak również znikomym apetytem na zasoby systemowe.
Wielu wiernych użytkowników programu Winyl uważa, że jest to niezwykle ciekawa alternatywa dla takich gigantów branży, jak Winamp czy też AIMP. Za jego pomocą w prosty i bardzo szybki sposób zorganizujemy nawet pokaźnych rozmiarów kolekcję muzyki i posegregujemy ją w wygodnej w obsłudze bibliotece multimediów. Dla melomanów, którzy trzymają na dyskach kopie kilkudziesięciu lub nawet kilkuset płyt CD, takie rozwiązanie będzie idealne. Po dodaniu nowych utworów, zostaną one posegregowane według indywidualnych preferencji, tj. według albumu, wykonawcy, gatunku, roku produkcji czy też folderu.
Program Winyl wyposażono w inteligentną listę odtwarzania. Co to takiego? Otóż znajdziemy w niej zbiór ostatnio odtwarzanych utworów, 25 najczęściej uruchamianych i najwyżej ocenianych plików muzycznych, jak również listy losowych dźwięków i całych albumów. Rzecz jasna do rąk użytkowników oddano tradycyjną wyszukiwarkę utworów przechowywanych na dysku twardym i wbudowanej listy odtwarzania, którą można w łatwy i przyjemny sposób modyfikować według własnych preferencji i upodobań.
Odtwarzacz wspiera praktycznie wszystkie najpopularniejsze formaty zapisu plików muzycznych. Mowa tu o takich formatach, jak MP3, OGG, WMA, AAC, M4A, MPC, APE czy też FLAC. Według producenta, oprogramowanie umożliwia zarządzanie ogromną liczbą utworów muzycznych, bez spadku wydajności zarówno samej aplikacji jak i całego systemu operacyjnego. Oznacza to, że nawet leciwy już komputer bez wysokowydajnych komponentów może stanowić świetną bazę do tzw. Stacji Media Center.
Obciążające system, trudne w obsłudze i bardzo rozbudowane kombajny wyszły z mody – liczy się kompaktowe i spójne rozwiązanie. W opcjach programu znajdziemy również przydatny korektor dźwięku oraz narzędzia do zmiany motywu graficznego odtwarzacza. Nie zabrakło także opcji odsłuchiwania internetowych stacji radiowych.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór