Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

StrongRecovery 3.8.7.0

pl-PL
  • Licencja: Trial
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 4.2 MB
  • Pobrano: 6
  • Pobierz plik

Opis StrongRecovery 3.8.7.0

StrongRecovery to niezwykle skuteczne, stworzone przez polskich programistów, proste w obsłudze i bardzo doceniane przez rzesze użytkowników narzędzie, za pomocą którego odzyskamy przypadkowo skasowane pliki.
Ze względu na wysoką skuteczność, program można wykorzystywać zarówno do odzyskiwania niewielkich plików jak, np. zdjęć czy muzyki, jak również dużych baz danych, archiwów, itp., które zostały skasowane na skutek pomyłki, roztargnienia, bądź awarii lub ataku wirusa. StrongRecovery świetnie radzi sobie przy odzyskiwaniu danych z różnych nośników. Dzięki niemu odzyskamy utracone pliki, dokumenty i dane z kart pamięci w formacie SD, xD, CF, MS, MMC, dysków zewnętrznych USB, pamięci typu pendrive, jak również z innych urządzeń wyposażonych w nośniki pamięci.
W grę wchodzą kamery cyfrowe, aparaty fotograficzne, przenośne konsole, smartfony, telefony, tablety itp. Jeśli chodzi o obsługiwane systemy plików, program poradzi sobie z NTFS, FAT12, FAT16, FAT32, RAW, EXT2. EXT3, ReiserFS oraz Linux Swap i HPFS. Co więcej, StrongRecovery jest w stanie odzyskać dane zaszyfrowane (standard EFS), jak również skompresowane i znajdujące się na partycjach NTFS. Jedną z największych zalet jest między innymi imponująca szybkość działania oraz wysoka skuteczność, co w przypadku propozycji konkurencji nie zawsze jest normą.
Oczywiście poza prostymi operacjami polegającymi na odzyskiwaniu niedawno skasowanych danych (muzyki, zdjęć, filmów, dokumentów, itp.), program jest w stanie przywrócić niewidoczną partycję oraz dyski logiczne. Z pomocą StrongRecovery odzyskamy również dane z obrazów wirtualnych maszyn (VMWare). Kolejną zaletą programu jest prosta i intuicyjna obsługa, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez zaawansowanej wiedzy i doświadczenia informatycznego będą w stanie wykonać praktycznie wszystkie operacje. 
Zasada działania jest bardzo prosta. Zaraz po uruchomieniu StrongRecovery możemy wskazać dysk, na którym znajdowały się utracone dane. Po chwili narzędzie przystąpi do przetwarzania danych nagłówkowych, tj. MFT/FAR na wskazanej wcześniej lokalizacji. Po zakończeniu tego procesu we wbudowanym menedżerze plików możliwe jest przeglądanie zawartości wybranego wcześniej dysku. Na liście widoczne są zarówno znajdujące się aktualnie na dysku pliki, jak również te, które zostały z różnych przyczyn usunięte. Oczywiście do dyspozycji mamy sprawne narzędzie filtrujące pliki, aby szybko znaleźć te materiały, które nas interesują. 
Aby przywrócić konkretne dane, wystarczy kliknąć w menu głównym przycisk Odzyskaj i wybrać lokalizację gdzie zapisane zostaną odzyskane dane. Warto pamiętać, że program udostępniany jest w wersji testowej, która pozwala przywrócić maksymalnie 3 pliki o łącznej wielkości 1 GB. Aby pozbyć się tego ograniczenia, należy zakupić licencję programu w odpowiednim wariancie. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie domowej producenta.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór