Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Origin 10.4.5.30491

pl-PL
  • Licencja: Freeware
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 51.76 MB
  • Pobrano: 20
  • Pobierz plik

Opis Origin 10.4.5.30491

Origin to specjalna i zyskująca na popularności platforma internetowa, opracowana w całości przez firmę Elektronic Arts. Za jej pomocą możemy kupować elektroniczne wersje gier, pobierać je na dowolny komputer, jak również testować gry z wczesnym dostępem oraz wersje demonstracyjne, itp.

Za pomocą platformy Origin możemy także komunikować się z innymi graczami oraz organizować sieciowe rozgrywki. Opisywany program to najważniejszy składnik całej platformy, pełniący funkcję swego rodzaju łącznika pomiędzy serwerami firmy, a użytkownikiem oraz jego komputerem. Za jego pomocą możemy kupować gry marki Elektronic Arts, a następnie pobierać je na dowolny komputer (z zainstalowanym programem oraz zalogowanym użytkownikiem).

Co prawda wiele osób preferuje tradycyjną formę zakupu gier tj. w stacjonarnym sklepie lub sklepie internetowym pod postacią zwykłego pudełka z płytą, ale elektroniczna forma staje się coraz bardziej popularna i doceniana. Otóż elektroniczne wersje gier możemy mieć zawsze przy sobie bez ryzyka uszkodzenia lub zagubienia płyty. Co więcej, wersje te są zazwyczaj tańsze od ich fizycznych odpowiedników. Bardzo często użytkownicy platformy mają wcześniejszy dostęp do gier, jak również szansę na rabaty i upusty. Oprócz tego, użytkownicy, którzy wykupią abonament (Origin Access) mają nielimitowany dostęp do starszych, ale nadal bardzo ciekawych i atrakcyjnych tytułów, a wszystko to w ramach abonamentu w wysokości kilkunastu złotych miesięcznie.

Ciekawostką jest również możliwość zarządzania swoim profilem, kupowania i uruchamiania gier z dowolnego komputera, jak również funkcja składowania zapisanych danych gier. Co daje ta umiejętność? Otóż grę możemy ukończyć w dowolnym momencie, a następnie wrócić do niej np. z innego komputera nie tracąc postępów. Wystarczy zainstalowana platforma Origin oraz zalogowany użytkownik. Origin pozwala dodatkowo na konsolidację biblioteki gier, tj. dodawanie do naszego konta praktycznie każdej gry EA, jaką wcześniej zakupiliśmy, np. FIFA 09, itp. W tym celu wystarczy jedynie wprowadzić kod produktu, a gra zostanie dodana do biblioteki.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór