Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

MyPlayer 3.0.1.10

pl-PL
  • Licencja: Trial
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 13.77 MB
  • Pobrano: 7
  • Pobierz plik

Opis MyPlayer 3.0.1.10

MyPlayer to świetny odtwarzacz plików audio i wideo polskiej produkcji, udostępniany w wersji próbnej, którą możemy użytkować przez 7 dni od daty instalacji. Program został stworzony przez Daniela Zaborowskiego i charakteryzuje się przede wszystkim eleganckim interfejsem graficznym, jak również obsługą wszystkich powszechnie wykorzystywanych formatów plików multimedialnych.
Program MyPlayer bez problemu obsługuje większość popularnych formatów bez konieczności instalacji zewnętrznych kodeków audio i wideo, co jest bardzo istotne szczególnie dla początkujących użytkowników. Co ciekawe, aplikacja jest również w stanie automatycznie pobierać oraz dopasowywać napisy do filmów – to kolejna zaleta, którą docenią miłośnicy kina, seriali i programów telewizyjnych w obcych językach. Największą zaletą jest jednak wygląd interfejsu, z czego zadowoleni będą przede wszystkim esteci oraz użytkownicy stawiający dużą wagę na funkcjonalność oraz wygodę.
Oczywiście w MyPlayer nie mogło zabraknąć takich dodatków, jak możliwość tworzenia playlist, opcji animowanych napisów, jak również zintegrowanej wyszukiwarki plików torrent z filmami i serialami. Ciekawostką jest także tryb incognito, w którym informacje o odtwarzanych multimediach nie są pobierane z zewnętrznej bazy i nie są zapisywane w historii ostatnio odtwarzanych utworów. Oprócz tego MyPlayer wyposażono w możliwość pobierania i wyświetlania tekstów piosenek, co może okazać się użyteczne podczas imprez ze znajomymi. 
Nie możemy również zapomnieć o obsłudze lektorów oraz syntezatorów mowy (np. IVONA2) oraz przydatnym podglądzie klatek wideo po najechaniu kursorem myszy na pasek postępu. Niestety sporym ograniczeniem jest wersja testowa programu. Zaledwie 7 dni możliwości testowania, podczas gdy konkurencja daje zazwyczaj 30 dni, lub jest całkowicie darmowa, może odstraszyć potencjalnych użytkowników.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór