Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Password Boss Premium 1.3.2594

pl-PL
  • Licencja: Licencja komercyjna
  • Dodano:
  • Redakcja: 3.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 0.29 MB
  • Pobrano: 26
  • Pobierz plik

Opis Password Boss Premium 1.3.2594

Password Boss Premium to prosty w obsłudze i bardzo przydatny program, za pomocą którego będziemy w stanie zarządzać ogromną ilością haseł zarówno do witryn i stron internetowych, kont pocztowych oraz na portalach społecznościowych, jak również do stron zawierających nasze wrażliwe dane. Mowa o numerach kart kredytowych, płatniczych, itp. 
W podstawowej wersji programu znajdziemy bardzo dużą liczbę przydatnych opcji oraz interesujących możliwości. Na początku warto wspomnieć, że możemy skorzystać z silnych, unikatowych haseł dla każdej witryny. Co więcej, nie musimy pamiętać wszystkich haseł do kilkudziesięciu stron, tylko jedno hasło główne do menedżera, który zadba o wypełnienie wszystkich formularzy. To dobre rozwiązanie dla osób pracujących w sieci, którzy nie są w stanie pamiętać wszystkich haseł, a zapisywanie ich na kartce jest mało rozsądne. 
Jest również lokalne szyfrowanie i deszyfrowanie danych 256-bitowym szyfrem AES, jak również bezpieczne współdzielenie informacji i tworzenie kopii zapasowej w chmurze. W podstawowej wersji możemy także skorzystać ze specjalnej przeglądarki internetowej, zaprojektowanej z myślą o elektronicznym handlu czy bankowości. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo podczas internetowych transakcji. 
Wersja Premium zawiera również inne, bardzo przydatne funkcje. Co najważniejsze, zniesiono limit w ilości przechowywanych haseł. Uzyskujemy również możliwość synchronizacji danych pomiędzy komputerem a smartfonem i tabletem, jak również dwuetapowe uwierzytelnianie. Jest także automatyczne tworzenie kopii zapasowych w chmurze oraz zdalne skasowanie danych z urządzenia, które zostało zgubione lub skradzione, co jest ogromną zaletą pozwalającą w porę zareagować i uniknąć kradzieży danych osobowych. 
Na uwagę zasługuje również wspomniana współpraca pomiędzy komputerem a urządzeniami mobilnymi. Taka funkcjonalność pozwala logować się bezpośrednio ze smartfonów i tabletów, co znacząco rozszerza możliwości całej platformy i poprawia komfort codziennego korzystania z programu.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór