Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Icecream PDF Converter 2.70

pl-PL
  • Licencja: Freeware
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 123.05 MB
  • Pobrano: 196
  • Pobierz plik

Opis Icecream PDF Converter 2.70

Icecream PDF Converter to w pełni bezpłatne, wielofunkcyjne i bardzo przydatne narzędzie do konwersji dokumentów zapisanych pod postacią pliku PDF do innych formatów. Co ciekawe, proces ten można odwrócić, dzięki czemu z plików tekstowych, zdjęć i innych materiałów możemy stworzyć dokumenty w formacie PDF.
 
 
Z pewnością jedną z największych zalet programu Icecream PDF Converter jest ponadprzeciętna prostota obsługi oraz szybkość działania. Na uwagę zasługuje także wysoka wydajność oraz niewielki apetyt na zasoby systemu, a to oznacza, że bez przeszkód możemy konwertować wiele dokumentów jednocześnie. Początkujący użytkownicy z pewnością docenią bardzo przyjazny i dopracowany interfejs graficzny, oferujący dwa tryby pracy do wyboru, jak również polski język, który ustawimy po instalacji w sekcji konfiguracyjnej.
 
 
W pierwszym trybie możemy przetwarzać dokumenty PDF i zapisywać je na dysku jako pliki JPG, PNG, BMP, TIFF, GIF, EPS, HTML oraz WMF. Do naszej dyspozycji oddano funkcje, pozwalające definiować strony uwzględniane podczas konwersji oraz czy całość ma zostać zapisana jako pojedynczy lub podzielony plik. Drugi tryb działa odwrotnie – przeznaczono go do generowania plików PDF na bazie innych, wskazanych plików w formacie DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, HTML, TIFF, JPG, BMP, PNG, GIF, EPUB, MOBI, FB2 i XPS. W tym przypadku w ręce użytkownika trafiają opcje do definiowania podstawowych informacji o wyjściowym pliku oraz jego zabezpieczania hasłem.
 
W programie Icecream PDF Converter znajdziemy również kilka innych, równie przydatnych opcji. Mowa między innymi o obsłudze zabezpieczonych hasłem plików PDF. Znajdziemy tu również prostą przeglądarkę dokumentów zapisanych w różnych formatach. Ponadto możemy podzielić dokument na wiele innych plików (np. PDF) lub przerobić je do formatu zgodnego z urządzeniami przenośnymi (smartfonami, telefonami, tabletami itp.) oraz czytnikami e-booków, co spodoba się miłośnikom czytania zawsze i wszędzie. Należy pamiętać, że domyślnie program instaluje się i uruchamia w angielskiej wersji językowej, jednak w ustawieniach można zmienić język interfejsu na polski.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór