Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

FormatFactory 4.1.0.0

pl-PL
  • Licencja: Freeware
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 44.92 MB
  • Pobrano: 88
  • Pobierz plik

Opis FormatFactory 4.1.0.0

FormatFactory to funkcjonalny i w pełni darmowy program, za pomocą którego dokonamy pełnej konwersji pomiędzy formatami praktycznie wszystkich plików audio i wideo. Narzędzie przypadnie do gustu przede wszystkim tym użytkownikom, którzy w swojej kolekcji mają ogromne ilości plików multimedialnych w różnej postaci, tj. filmy, seriale, albumy muzyczne, paczki zdjęć itp.
Program FormatFactory, podobnie jak inne tego typu darmowe propozycje, korzysta ze sprawdzonych i dobrych jakościowo kodeków audio i wideo, jak również modułów, które odpowiadają za transkodowanie pomiędzy wieloma popularnymi formatami plików audio oraz video z możliwością wyboru dodatkowych opcji. 
FormatFactory poradzi sobie z wieloma formatami, a do najpopularniejszych należą między innymi formaty wideo MP4, 3GP, MPG, AVI, WMV, FLV, SWF itd. Jeśli chodzi o formaty audio, program poradzi sobie z plikami MP3, WMA, MMF, AMR, OGG, M4A, WAV itd. Co ciekawe, za pomocą aplikacji możemy również szybko i sprawnie konwertować pliki graficzne do formatów JPG, BMP, PNG, TIF, ICO itp.
Godną uwagi jest funkcja naprawiania uszkodzonych materiałów audio i wideo, co może być przydatne w przypadku błędnego zgrania materiału ze starej płyty itp. Ciekawostką jest także opcja konwersji video do rozdzielczości obsługiwanych przez urządzenia przenośne w tym iPhone, iPod, PSP, BlackBery itp. To świetne rozwiązanie dla posiadaczy wielu urządzeń mobilnych, tj. smartfony czy tablety.
Podczas instalacji należy uważać na proponowane dodatki takie jak paski narzędziowe Ask Toolbar itp., których później ciężko jest się pozbyć. Odradzamy instalowania tego typu gadżetów, gdyż mogą one spowolnić działanie niektórych programów lub systemu.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór