Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

GridinSoft Anti-Malware 3.1.26

pl-PL
  • Licencja: Trial
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 1.17 MB
  • Pobrano: 484
  • Pobierz plik

Opis GridinSoft Anti-Malware 3.1.26

GridinSoft Anti-Malware - skuteczne i proste w obsłudze narzędzie do skanowania, wyszukiwania a następnie kasowania różnego rodzaju zagrożeń. Mowa przede wszystkim o wirusach, botach, robakach, komponentach szpiegujących i reklamowych, jak również trojanach, rootkitach i innych elementach zagrażających systemowi i naszej prywatności.
Program GridinSoft Anti-Malware może pełnić rolę bardzo skutecznego i cennego rozszerzenia dla standardowego zestawu programów antywirusowych instalowanych na komputerze. Narzędzie okaże się szczególnie przydatne wtedy, gdy komputer padł ofiarą ataku wirusa, a zainstalowany antywirus oraz zapora sieciowa nie zadziałały i nie poradziły sobie z zagrożeniem. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby z programu korzystać profilaktycznie, skanując od czasu do czasu dyski komputera w poszukiwaniu zagrożeń i śmieci.
Jeśli chodzi o sam sposób działania, program posiada aż 5 różnych trybów skanowania, które obejmują działaniem praktycznie wszystkie obszary oraz pełną zawartość systemu. Rzecz jasna możemy również samodzielnie wybrać miejsca, które chcemy przeskanować, tj. dyski wymienne, konkretne foldery oraz inne lokalizacje, które stanowią potencjalne zagrożenie dla systemu i prywatnych danych. Poza analizą zgromadzonych na dyskach twardych materiałów możemy również skanować programu uruchamiane wraz ze startem systemu, co pozwoli nam wyeliminować zagrożenia już podczas włączania komputera.
Na uwagę zasługuje także możliwość sprawdzenia pamięci podręcznej, wszystkich usług, pozycji LSP oraz BHO, jak również sekcji ActiveX. Największą zaletą programu jest jego skuteczność oraz wysoka wykrywalność, dzięki czemu za pomocą GridinSoft Anti-Malware wyszukamy komponenty, które zazwyczaj pomijane są przez programy antywirusowe dostępne za darmo w sieci. Skanowanie i usuwanie szkodników to jednak nie wszystkie funkcje, o których warto wspomnieć opisując ten program.
Ciekawą funkcjonalnością jest także możliwość resetowania ustawień przeglądarki Internet Explorer, oczyszczanie pliku HOSTS i resetowania konfiguracji mechanizmu Windows Update. Dostępne opcje konfiguracyjne pozwalają użytkownikowi dostosować do własnych preferencji wiele atrybutów działania programu. Przykładowo możemy włączyć funkcję ignorowania dużych plików o wadze ponad 16 MB, archiwów bądź niekompletnych danych, które teoretycznie nie stanowią zagrożenia dla systemu.
Niestety program udostępniany jest na zasadzie bardzo ograniczonej licencji trial, która pozwala na korzystanie przez 15 dni. Co więcej, niektóre zagrożenia nie mogą zostać usunięte, choć zapewne warto przetestować program i sprawdzić jego możliwości.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór