Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Wunderlist 3.19.7

  • Licencja: Demo
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 38.09 MB
  • Pobrano: 83
  • Pobierz plik

Opis Wunderlist 3.19.7

Wunderlist to bardzo ciekawa i funkcjonalna platforma przeznaczona w głównej mierze do osób, które codziennie mają bardzo dużo zadań do zrealizowania. Za pomocą tego programu możemy tworzyć, edytować i zarządzać listami zadań, projektów, zleceń itd.
Największą zaletą programu jest jego multiplatformowość, dzięki czemu z narzędzia możemy korzystać zarówno na systemie Windows, Linuks czy też Mac OS, ale również na systemach mobilnych, tj. Google Android i urządzeniach z serii iPhone, iPad, Kindle, Chromebook itp. W skrócie oznacza to, że mamy dostęp do swojej listy zadań praktycznie z każdego miejsca i urządzenia. Co więcej, Wunderlist spodoba się przede wszystkim estetom, którzy zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale i aspekty wizualne.
W głównym oknie programu znajdziemy skrzynkę odbiorczą oraz pełen wykaz wszystkich stworzonych przez użytkownika list z przyporządkowanymi zadaniami. Oprócz zwykłej informacji o zadaniu, może być ono opatrzone notatką, datą ukończenia z możliwością cyklicznego powtarzania. Nie zabrakło również możliwości ustawienia przypomnienia, aby o niczym nie zapomnieć. Wunderlist umożliwia synchronizację wszystkich informacji w ramach tego samego konta na różnych urządzeniach, co w praktyce oznacza, że zadanie utworzone, np. na komputerze w pracy będzie widoczne w smartfonie lub komputerze prywatnym w domu.
Producent zastosował również skróty klawiszowe oraz przydatną wyszukiwarkę. Wracając do wyglądu, użytkownik może szybko i prosto zmienić tło ekranu głównego, jak również definiować domyślne akcje w różnych sytuacjach. Istnieje również możliwość wyłączenia lub włączenia powiadomień, edytowanie wyglądu i składu panelu bocznego itp. Do poprawnego działania niezbędne jest założenie bezpłatnego konta, np. za pośrednictwem konta na portalu Facebook lub Google+.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór