Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

DVDFab Passkey Lite 9.1.1.5

  • Licencja: Freeware
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 9.96 MB
  • Pobrano: 860
  • Pobierz plik

Opis DVDFab Passkey Lite 9.1.1.5

DVDFab Passkey Lite to darmowa edycja bardzo ciekawego programu do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD i Blu-ray. Należy zaznaczyć, że jest to znacząco uproszczona i ograniczona funkcjonalnie edycja, ale mimo to, jest to nadal idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą stworzyć kopię zapasową cennej biblioteki filmów.
Program skierowany jest do osób, które posiadają bogatą kolekcję filmów i obawiają się uszkodzenia wyjątkowo cennego lub rzadkiego egzemplarza. W takim przypadku użytkownicy powinni stworzyć kopię zapasową. Niestety nie zawsze jest to możliwe ze względu na zabezpieczenia, ale wtedy z pomocą przychodzi program DVDFab Passkey Lite, który poradzi sobie z takimi zabezpieczeniami oraz blokadami, jak AACS, V12+, BD+, BDAV oraz AVCREC. Niestety nie będziemy w stanie obejść takich zabezpieczeń jak CPRM lub ArccoS, ale program umożliwi odtworzenie zapisanej na płycie zawartości, tj. filmu, muzyki, danych itp.
DVDFab Passkey Lite posiada kilka ciekawych dodatków oraz narzędzi. Jest to między innymi Passkey dla DVD oraz drugi Passkey dla Blu-ray. Na uwagę zasługuje także czytelny i prosty w obsłudze interfejs, dzięki któremu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z obsługą wszystkich najważniejszych funkcji. Cechą szczególną jest także wysoka wydajność oraz niewielki apetyt na zasoby systemowe, dzięki czemu deszyfracja płyt DVD i Blu-ray jest sprawna i nie trwa długo. Używając tego oprogramowania możemy oglądać i odtwarzać płyty bez limitów regionu. Oznacza to, że zakupione i przysłane nam w prezencie filmy zza oceanu przestaną być tylko ozdobą na półce z innymi produkcjami.
Korzystając z aplikacji możemy połączyć ją z innymi programami i zezwolić im na rippowanie i kopiowanie całych zawartości płyt. DVDFab Passkey Lite jest w pełni komatybilny z takimi aplikacjami jak: DVDFab DVD Copy/Ripper, PowerDVD, TotalMedia Theatre, WinDVD, Roxio, ImgBurn, Clone DVD, VLC media player, XBMC, DVDRanger oraz DVD Shink.
Program trafi do nas na zasadach darmowej licencji, ale wersja Lite jest mocno ograniczona funkcjonalnie w porównaniu do odmiany bazowej.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór