Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Apowersoft Video Download Capture 6.3.1

pl-PL
  • Licencja: Trial
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 61.62 MB
  • Pobrano: 138
  • Pobierz plik

Opis Apowersoft Video Download Capture 6.3.1

Apowersoft Video Download Capture to bardzo funkcjonalny, wielozadaniowy, choć niewielki i dość prosty w obsłudze program do pobierania różnych materiałów z sieci, monitorowania aktywności na komputerze orz konwertowania plików pomiędzy formatami. To idealne narzędzie dla użytkowników, którzy uwielbiają muzykę i filmy, ale nie zawsze mogą skorzystać z internetu by odtworzyć ulubiony materiał online.
Program Apowersoft Video Download Capture został zaprojektowany głównie z myślą o poprawie komfortu pracy z multimediami. W tym przypadku chodzi przede wszystkim o możliwość zapisywania różnego rodzaju materiałów udostępnianych w sieci na dysku twardym komputera z możliwością późniejszego odtworzenia bez wymaganego połączenia z siecią internetową. Aplikacja poradzi sobie z różnego rodzaju strumieniowaniem, tj. HTTP, FTP i RTMP. Warto zaznaczyć, że Apowersoft Video Download Capture poradzi sobie zarówno z pobraniem pojedynczych plików, np. jednego filmu lub piosenki, jak również zapisaniem całego zbioru w najwyższej możliwej jakości zapewnionej przez źródło. Po pobraniu plik można odtworzyć we wbudowanym odtwarzaczu.
Kolejnym dodatkiem jest opcja nagrywania aktywności na pulpicie, co może być ciekawym narzędziem dla tych, którzy tworzą poradniki lub szkolenia. Nie zabrakło również możliwości konwersji plików wideo pomiędzy wieloma popularnymi formatami: MP4, FLV, MKV, AVI oraz innymi, które są zgodne z urządzeniami przenośnymi. Poza tym dostajemy łatwy w obsłudze edytor wideo z funkcją kadrowania, dodawania napisów, przycinania itp.
Aplikacja udostępniana jest na zasadzie licencji próbnej i działa tylko 3 dni od momentu instalacji.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór