Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

YoWindow 4.0 Build 103

pl-PL
  • Licencja: Freeware
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 15.92 MB
  • Pobrano: 319
  • Pobierz plik

Opis YoWindow 4.0 Build 103

YoWindow to niewielki i prosty w obsłudze program, który działa jak wirtualna stacja pogodowa wyświetlając na ekranie komputera najważniejsze informacje związane z panującymi w wybranym miejscu warunkami atmosferycznymi.
Aplikacja jest w pełni darmowa i ma niewielki apetyt na zasoby systemowe, co jest rzadkością w przypadku wtyczek, gadżetów i wygaszaczy ekranu. Warto zwrócić uwagę na sposób wyświetlania przez YoWindow informacji o panujących warunkach atmosferycznych. Wszystko przekazywane jest za pomocą przyjemnych dla oka animacji, które obrazują różne zjawiska pogodowe, takie jak wiatr, opady, zmiany ciśnienia, temperatura, wilgotność itp. Aplikacja obsługuje większość miast w Polsce, zaś wszystkie dane mogą być wyświetlane na przykład jako wygaszacz ekranu lub tapeta.
Co więcej, program YoWindow możemy również zainstalować jako praktyczny dodatek do przeglądarki internetowej Google Chrome, dzięki czemu przeglądając strony internetowe mamy wgląd w aktualną prognozę pogody. Esteci z pewnością docenią zmiany, jakie zaszły w najnowszej wersji programu. Możemy przykładowo wybierać spośród różnych krajobrazów, co pozwala zmieniać wedle indywidualnych preferencji wygląd wszystkich animacji prezentujących aktualną pogodę.
Domyślnie do wyboru jest 5 różnych motywów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby pobrać dodatkowe z sieci dobierając je według nastroju, pory roku, świąt itp. Warto wspomnieć, że aplikacja pozwala zdefiniować kilka miast, które chcemy obserwować pod kątem pogody. Przełączania pomiędzy nimi odbywa się z poziomu listy, ulokowanej w głównym oknie programu. Warunki atmosferyczne możemy obserwować do 4 dni w przyszłość, zaś animacje zmieniają się w zależności od panującej pogody, pory dnia itp.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór