Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

PDF24 Creator 8.1.4

pl-PL
  • Licencja: Freeware
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 19.53 MB
  • Pobrano: 109
  • Pobierz plik

Opis PDF24 Creator 8.1.4

PDF24 Creator to wygodne, proste w obsłudze i w pełni darmowe narzędzie do tworzenia dokumentów w formacie PDF. Działanie programu jest bardzo proste i przypomina inne tego typu rozwiązania. Podczas instalacji tworzona jest wirtualna drukarka, która zapisuje dokumenty w docelowym formacie.
Za pomocą aplikacji PDF24 Creator szybko i bezproblemowo stworzymy pliki zapisane w formacie PDF z wielu różnych formatów źródłowych. Program poradzi sobie z konwersją plików zapisanych pod postacią PNG, JPG, BMP, PCX, PSD, PDF/A, PDF/X, PCL czy EPS. Problemem nie będzie także przetworzenie dokumentów stworzonych w innych programach biurowych, takich jak Microsoft Word, Excel czy PowerPoint. Przydatną funkcją może się również okazać możliwość przechwytywania zrzutów ekranowych z całego pulpitu, jego dowolnego fragmentu lub aktywnej aplikacji. Taka opcja przyda się tym, którzy tworzą instrukcje, dokumentacje techniczną i poradniki.
Kolejną ciekawostką jest edytor, który pozwala użytkownikowi modyfikować gotowe pliki zapisane w formacie PDF. Za pomocą tego dodatku możemy łączyć wiele dokumentów w jedną całość lub odwrotnie – podzielimy je na poszczególne części, rozdziały, strony itp. Co więcej, możemy kopiować dowolne strony z jednego pliku PDF do innego, dzięki czemu możemy stworzyć dokument złożony z najważniejszych informacji, pochodzących z wielu innych plików. Oprócz tego edytor pozwala na zabezpieczanie dokumentu hasłem i wstawianie najważniejszych informacji o autorze tekstu.
Za pomocą PDF24 Creator wygodnie i sprawnie prześlemy stworzone lub zmodyfikowane dokumenty PDF za pomocą różnych form np. pocztą elektroniczną. Na uwagę zasługuje także funkcja wyodrębniania samego tekstu z dokumentu PDF z możliwością zapisania go w innym dokumencie lub programie, dzięki czemu możemy przesłać fragment tekstu innemu użytkownikowi. Co ciekawe, program podczas konwertowania dokumentu, przetwarza nie tylko sam tekst, ale wszystkie zawarte w nim materiały, łącznie z tabelami, zdjęciami i innymi elementami graficznymi.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór