Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Media Pro SE 2.0.1

  • Licencja: Licencja komercyjna
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 144.92 MB
  • Pobrano: 140
  • Pobierz plik

Opis Media Pro SE 2.0.1

Media Pro SE to kolejna, druga już odsłona popularnego i bardzo funkcjonalnego programu do katalogowania nawet bardzo dużych bibliotek multimedialnych złożonych ze zdjęć, muzyki oraz materiałów wideo. Warto wspomnieć, że ciekawostką programu jest zastosowany zaawansowany silnik renderujący zdjęcia pochodzący z narzędzia Capture One Pro.
Do największych zalet programu zalicza się przede wszystkim bardzo intuicyjna i nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom, którzy nie posiadają dużego doświadczenia informatycznego. Co prawda początkowo ilość opcji może przytłoczyć, ale wystarczy krótki trening, aby wszystko opanować. Narzędzie pozwala zachować porządek nawet w ogromnej bibliotece multimediów, składającej się z muzyki, filmów czy też zdjęć, rozrzuconej po wielu dyskach zarówno tradycyjnych, jak i wirtualnych.
Program daje także możliwość zbierania zdjęć w kolekcje niezależnie od folderów. Użytkownik ma również opcję oznaczania ich kolorowymi etykietami, słowami kluczowymi (osoby widniejące na zdjęciu, charakterystyczne obiekty, miejsca etc.). Jest również funkcja oceniania i przeglądania metadanych plików w poszukiwaniu szczegółowych parametrów itp. W przypadku przeglądania zdjęć, mamy do dyspozycji wiele technik i sposobów. Wszystkie fotografie możemy wyświetlać w formie wygodnej listy, miniatur, oglądać jako pokaz slajdów lub przeglądać na pełnym ekranie.
Twórcy programu zastosowali również wygodną wyszukiwarkę, która pomoże odnaleźć konkretne zdjęcie nawet w ogromnej kolekcji np. zdjęć z wakacji. Program Media Pro SE ma także podstawowe możliwości edycji obrazów, dzięki czemu możemy szybko i sprawnie poprawić drobne błędy i przygotować serię do wstępnej publikacji. Nie są to zaawansowane narzędzia, ale wystarczą do drobnej korekty. Opisywana aplikacja potrafi również automatycznie importować media z podłączonych do komputera aparatów.
Warto wspomnieć, że w bibliotece można przechowywać nie tylko zdjęcia i filmy, ale też pliki dźwiękowe, ilustracje wektorowe, publikacje cyfrowe, dokumenty, czcionki (fonty) i pliki stron internetowych. Program Media Pro SE udostępniany jest w formie licencji testowej. Pozwala ona na korzystanie ze wszystkich funkcji przez okres 30 dni od momentu publikacji.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór