Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Gaaiho PDF Reader 4.0

  • Licencja: Freeware
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 47.85 MB
  • Pobrano: 494
  • Pobierz plik

Opis Gaaiho PDF Reader 4.0

Gaaiho PDF Reader to w pełni darmowy, prosty w obsłudze, choć szybki i stabilny w działaniu program będący ciekawą alternatywą dla komercyjnych i zazwyczaj płatnych rozwiązań. Głównym zadaniem opisywanego programu jest wyświetlanie plików, dokumentów i innych elementów zapisanych w coraz popularniejszym formacie PDF.
Program Gaaiho PDF Reader wyświetla różnego rodzaju pliki w formacie PDF w sposób sprawny, szybki i stabilny. Mogą to być zarówno dokumenty tekstowe, grafiki, prezentacje multimedialne, jak również wszelkiego rodzaju arkusze kalkulacyjne, zeskanowane książki, rachunki itp. Na szczególną uwagę i pochwałę zasługuje przede wszystkim szybkość i stabilność działania – wszystkie pliki otwierają się bardzo szybko, sprawnie i bezproblemowo, zaś zwykła praca i przewijanie nawet dużych dokumentów odbywa się bez najmniejszych zacięć i skoków.
Użytkownik może otwierać wszystkie dokumenty w kompaktowej formie tj. oknie programu, jak i na pełnym ekranie z możliwością wykorzystania wskaźnika laserowego. To bardzo przydatne rozwiązanie np. podczas wykładu na uczelni bądź prezentacji w firmie. Program wyświetli zarówno wielostronicowe dokumenty np. książki czy instrukcje obsługi sprzętów elektronicznych, ale również kilka dokumentów jednocześnie w osobnych oknach np. w celach porównawczych przy analizach danych itp.
Gaaiho PDF Reader pozwala użytkownikowi dokonywać korekt w dokumentach. Mowa o wprowadzaniu komentarzy, dostosowywania wyglądu dokumentu etc. Istnieje również opcja wprowadzania notatek, podświetlania wybranych fragmentów np. definicji w książkach lub ważnych kwestii, dodawania pieczątek oraz różnych kształtów z możliwością dodawania komentarzy pod postacią tzw. chmurek. W przeglądaniu obszernych dokumentów pomaga praktyczna i wygodna wyszukiwarka z możliwością ustawienia kryteriów wyszukiwania np. konkretne słowa, zakres stron itp.
Producenci zastosowali także przydatny menadżer plików, umożliwiający szybkie wyszukanie wszystkich dokumentów w formacie PDF znajdujących się na dyskach komputera. Przewidziano też możliwość przeglądania, usuwania, kopiowania i zmiany nazwy plików PDF. Jest także funkcja synchronizacji plików z Dropboxem oraz opcji udostępniania ich za pośrednictwem Evernote. Na deser zostają takie funkcje, jak możliwość dodania wybranych dokumentów do sekcji ulubionych, dzięki czemu można zyskać do nich bardzo szybki dostęp. Program udostępniany jest na zasadach darmowej licencji i można z niego korzystać bez żadnych limitów oraz ograniczeń.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór