Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Photostage Slideshow 4.09

  • Licencja: Freeware
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 4.88 MB
  • Pobrano: 289
  • Pobierz plik

Opis Photostage Slideshow 4.09

PhotoStage Slideshow to intuicyjne w obsłudze i wielofunkcyjne narzędzie do tworzenia prezentacji multimedialnych na bazie zdjęć, filmów i innych elementów. Obsługa programu jest prosta i nie powinna sprawić trudności nawet początkującym użytkownikom bez wiedzy i doświadczenia informatycznego bądź w montowaniu filmów. 
Aby stworzyć prezentację w postaci filmu wystarczy wybrać z biblioteki interesujące nas zdjęcia i filmy, dokonać edycji np. kadrowania czy poprawy kolorów, a następnie połączyć wszystko w oknie programu. Pomiędzy kolejnymi materiałami możemy zastosować jeden z wielu efektów przejścia, dodać muzykę, która będzie umilała pokaz lub nagrać komentarz dźwiękowy, który wyjaśni ciekawe pojęcia czy definicje. Oczywiście możemy dodawać napisy, grafiki, tworzyć kolaże i inne atrakcyjne dodatki.
Prezentację można przygotować również w formacie Flash oraz 3GP, co pozwala na zapisanie jej na niemal każdym współczesnych smartfonie bądź tablecie. Na uwagę zasługuje wsparcie dla metody „przeciągnij i upuść", dzięki czemu bardzo łatwo możemy dodawać do projektu kolejne komponenty. Całość w połączeniu z niezwykle przyjaznym interfejsem graficznym sprawia, że pomimo angielskiej wersji językowej, nawet początkujący użytkownicy nie powinni mieć problemów z obsługą wszystkich funkcji.
Po dodaniu materiałów multimedialnych, możemy przystąpić do połączenia całej prezentacji w całość. PhotoStage Slideshow pozwala na rendering projektu do jednego z wielu formatów wideo. W zależności od potrzeb możemy przygotować prezentację na potrzeby publikacji na YouTube, nagranie na płytę DVD lub stworzyć prezentacji w rozdzielczości FullHD, którą można odtwarzać na komputerze lub telewizorze o dużej przekątnej ekranu. Program jest w stanie dostosować prezentację na potrzeby przenośnych urządzeń multimedialnych, tak by rozdzielczość była przystosowana do wielkości ekranu iPoda, iPhone'a czy PlayStation Portable.
Program PhotoStage Slideshow jest programem darmowym w przypadku użytku niekomercyjnego. Producent proponuje instalację dodatku o nazwie ASK, ale jego obecność nie jest konieczna do prawidłowego działania aplikacji.
Wśród obsługiwanych formatów wejściowych znajdziemy: 
 Grafika: bmp, gif, jpg, jif, jiff, jpeg, exif, png, tif, tiff, psd, tga, pcx, jp2, wmf, ico;
 Audio: wav, mp3, mp2, mpga, m4a, ogg, avi, mid, flac, aac, wma, dct, au, aiff, ogg, raw, msv, dvf, vox, cda, atrac, gsm, dss, sri, shn, dss, msv, wmv;
 Video: avi, mpeg, wmv, divx, xvid, mpeg1\2\4, mp4, mov, asf, vob, ogm, 3gp, h.264, rm;
Obsługiwane formaty wyjściowe to:
 Video: avi, wmv, asf, mpg, 3gp, mp4, mov, a takze zgodne z urządzeniami iPod, iPhone, PSP, Mobile Phone, Pocket PC;
 Nośniki: DVD, CD, Blu-ray, HD-DVD;

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór