Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

MoboRobo 5.1.9.589

pl-PL
 • Licencja: Freeware
 • Dodano:
 • Redakcja: 4.0 1 głosów
 • Oceń: od 1 do 5
 • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
 • Rozmiar: 24.12 MB
 • Pobrano: 95
 • Pobierz plik

Opis MoboRobo 5.1.9.589

MoboRobo to bardzo uniwersalne i niezwykle funkcjonalne narzędzie skierowane przede wszystkim do posiadaczy urządzeń, które pracują na takich systemach jak Google Android czy Apple iOS. Dzięki niemu możemy w bardzo szybki i łatwy sposób kopiować, przenosić, zapisywać i kasować wszelkie materiały zapisane w pamięci smartfona lub tabletu.
Program MoboRobo oprócz zarządzania zawartością, tj. plikami multimedialnymi itp. umożliwia nam zarządzanie aplikacjami, motywami graficznymi czy też multimediami. Co więcej, obsługa tego programu nie sprawia problemu, gdyż jest dość prosta i intuicyjna. Przekłada się to na możliwość korzystania z programu już przez początkujących użytkowników, którzy mają dość małe doświadczenie informatyczne. Bez problemu poradzą sobie oni z opanowaniem wszystkich przydatnych opcji i funkcji.
Na uwagę zasługuje przede wszystkim modułowa konstrukcja interfejsu. Bezpośrednio na głównym ekranie znajdziemy zarówno te podstawowe funkcje jak i te, które są najpopularniejsze i najczęściej używane. Dodatkowo znajdziemy tu informacje o podłączonym urządzeniu do komputera czyli model, wersję firmware, ilość dostępnej pamięci czy liczbę kontaktów, wiadomości, ilość zainstalowanych programów i gier itp. Kolejne i następne narzędzia, które są dostępne z poziomu zakładek, umożliwiają nam, np. zarządzanie swoimi kontaktami.
Dzięki pomocy MoboRobo możemy z łatwością przejrzeć zapisane w telefonie kontakty, edytować je, kasować czy też dodawać kolejne pozycje. Ponadto znajdziemy tu narzędzie do zarządzania wiadomościami SMS czy też połączeniami. Pomocnym dodatkiem może okazać się moduł zarządzania aplikacjami, znacznie ułatwiający przeglądanie już zainstalowanych programów i gier, jak również możliwość instalowania nowych czy też przenoszenia, kasowania już istniejących. Nie można pominąć również zakładki, która jest odpowiedzialna za multimedia, tj. zdjęcia, filmy, nagrania czy muzykę.
Cechą, która wyróżnia program MoboRobo jest przede wszystkim jego uniwersalność. Bardzo rzadko mamy możliwość spotkania się z narzędziem, które bez przeszkód współpracuje z urządzeniami pracującymi zarówno na systemie operacyjnym Google Android jak i Apple iOS. W przypadku dość powszechnie spotykanego Androida, program obsługuje niemal wszystkie dostępne na rynku urządzenia takich producentów jak m.in. Samsung, LG, Sony, Huawei, HTC itp.
Przepływ informacji pomiędzy komputerem a naszym urządzeniem mobilnym może odbywać się w sposób tradycyjny, za pomocą złącza USB, jak również bezprzewodowo. W przypadku złącza USB konieczne jest zainstalowanie przez nas specjalnej aplikacji na telefon lub tablet. Aplikacja ta jest zupełnie darmowa i umożliwia nieograniczony transfer danych itp.

Bezpłatne pliki w kategorii

 • Zegar 2.41

  3.0 Ocena

  data dodania: 2008-07-11 21:15:26

 • Gag 1.0

  3.0 Ocena

  data dodania: 2012-01-15 01:40:07

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór