Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Syncios Manager 6.1.4

 • Licencja: Freeware
 • Dodano:
 • Redakcja: 4.0 1 głosów
 • Oceń: od 1 do 5
 • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
 • Rozmiar: 83.4 MB
 • Pobrano: 305
 • Pobierz plik

Opis Syncios Manager 6.1.4

Syncios to bardzo przydatny i prosty w obsłudze program, za pomocą którego zsynchronizujemy wszystkie urządzenia marki Apple, tj. iPhone, iPad czy iPod z komputerem pracującym pod kontrolą systemu operacyjnego Windows. Warto zauważyć, że jest to w pełni darmowa produkcja, która nie ma dużego apetytu na zasoby systemowe.
Program pozwala na wymianę danych pomiędzy komputerem a urządzeniem Apple wyposażonym zarówno w najnowszy iOS, jak również pracującym pod kontrolą starszej edycji systemu, tj. iOS 5, iOS 6 itp. Oczywiście synchronizacja danych, muzyki, materiałów wideo, zdjęć, kontaktów czy e-booków to tylko podstawowa funkcjonalność tego programu. Syncios wyposażono w szereg dodatkowych opcji i usprawnień, które znacząco podnoszą jego funkcjonalność oraz codzienną przydatność.
Chodzi między innymi o takie narzędzia, które umożliwiają pobieranie klipów wideo z wielu popularnych stron. Po pobraniu konkretnego filmu, możemy je od razu wysłać na urządzenie. Ponadto możemy zarządzać oprogramowaniem zainstalowanym na telefonie lub tablecie z logo nadgryzionego jabłka, jak również sprawdzić szczegółowe informacje na jego temat. Mowa tu nie tylko o nazwie modelu, ale również o numerze seryjnym, fabrycznym kolorze (możemy sprawdzić czy urządzenie kupione z drugiej ręki miało wymienianą obudowę), wersji systemu, stanie baterii czy ilości wbudowanej pamięci flash.
Co ciekawe, to nie koniec wszystkich możliwości. Oprócz wcześniej wspomnianych atutów, do dyspozycji mamy także możliwość tworzenia dzwonków czy też konwertowania multimediów do formatów zgodnych z urządzeniami Apple. To świetna wiadomość dla tych, którzy posiadają obszerną bibliotekę plików MP3 bądź płyt z muzyką. Ponadto możemy wyodrębniać pliki z kopii zapasowych iTunes, czyścić pamięć podręczną, segregować kontakty itp. Możemy również podłączyć do komputera wiele urządzeń z systemem iOS jednocześnie i wymieniać pomiędzy nimi dane, sterując wszystkim za pomocą komputera z zainstalowanym programem Syncios.
Kolejną zaletą programu jest bardzo prosta i bezproblemowa obsługa. To sprawia, że nawet początkujący użytkownicy bez problemu poradzą sobie ze wszystkimi możliwościami, które oferuje program.

Bezpłatne pliki w kategorii

 • Zegar 2.41

  3.0 Ocena

  data dodania: 2008-07-11 21:15:26

 • Gag 1.0

  3.0 Ocena

  data dodania: 2012-01-15 01:40:07

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór