Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Movavi Video Converter 18.0.0

pl-PL
  • Licencja: Trial
  • Dodano:
  • Redakcja: 4.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 39.87 MB
  • Pobrano: 715
  • Pobierz plik

Opis Movavi Video Converter 18.0.0

Movavi Video Converter to bardzo proste w obsłudze, ale zaskakująco funkcjonalne narzędzie, którego główną rolą jest konwersja plików multimedialnych. Ponadto program został wzbogacony o wiele przydatnych i ciekawych funkcji, pozwalających między innymi do prostej edycji obrazu.
Po pobraniu i zainstalowaniu programu Movavi Video Converter jesteśmy w stanie szybko i bez problemów zmieniać rozmiar obrazu, kadrować lub nakładać znaki wodne w postaci grafiki bądź tekstu. Wypada również wspomnieć o wsparciu dla ponad 170 najpopularniejszych formatów (lista wybranych poniżej), dzięki czemu bez problemu możemy przerabiać pliki audio oraz wideo np. na potrzeby kompatybilności z konkretnymi urządzeniami, tj. smartfonami, tabletami, konsolami itp. Co więcej, możemy szybko i sprawnie zgrać film z niezabezpieczonej płyty DVD, by chronić swoje oryginalne i cenne zbiory przed porysowaniem, zabrudzeniem lub zniszczeniem.
Proces konwersji plików może być przeprowadzany w jednym z dwóch trybów. W pierwszym z nich możemy przeprowadzać konwersję plików do formatów zgodnych z konkretnymi urządzeniami, tj. sprzętami marki Apple, tj. iPod, iPhone, iPad i Apple TV, oraz telefonami komórkowymi Nokia, Samsung, HTC, Blackberry, Motorola, Sony Ericsson oraz innych, które pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android lub Windows. Oprócz tego mogą to być przenośne odtwarzacze multimedialne Creative Zen, Cowon, iriver, a także popularne konsole do gier Sony PSP, Play Station 3, Xbox 360 itd.
Drugi tryb przeznaczono dla zaawansowanych użytkowników. W tym przypadku możemy samodzielnie wybrać docelowy format pliku. Wszystkie materiały możemy umieścić na liście zadań. Program Movavi Video Converter samodzielnie podejmie akcje po zatwierdzeniu wszystkich zmian. Nie zabrakło również wspomnianych opcji edycyjnych, tj. możliwości zmiany rozmiaru obrazu, jego kadru, kąta pochylenia, zmiany jasności, nasycenia i kontrastu barw itp. Użytkownik może również skorzystać z zestawu gotowych filtrów przeznaczonych do poprawy i zmiany charakterystyki obrazu. Co ciekawe, wszystkie zmiany możemy obserwować w czasie rzeczywistym, w każdym momencie cofać lub przywracać.
Movavi Video Converter oferuje także podstawowe ustawienia strumienia wideo - format wideo, szerokość i wysokość obrazu, metoda i jakość zmiany rozmiaru oraz liczbę wyświetlanych klatek na sekundę. Nie zabrakło również ustawień dotyczących strumienia audio - format, częstotliwość próbkowania oraz tryb kanałów. Jedną z największych zalet jest również szybkość konwersji, odczuwalna przede wszystkim na systemach z procesorami wielordzeniowymi.
Program udostępniany jest w wersji testowej, która umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji przez 30 dni od momentu instalacji. Ponadto w konwertowanych materiałach wideo pojawia się znak wodny, na szczęście jest on widoczny zaledwie przez kilka sekund od rozpoczęcia odtwarzania.
Lista obsługiwanych przez program Movavi Video Converter formatów:
Wejściowe/wyjściowe formaty audio: MP3, WAV, WMA, OGG, AAC, FLAC, Monkey's Audio;
Wejściowe formaty wideo: AVI, DV AVI, MPEG 1,2, MP4, WMV, ASF, 3GP, 3GPP, 3GPP2, MOV, QT, VOB, IFO, MOD, DAT, M2T, MTS, MKV, VRO, FLV;
Wyjściowe formaty wideo: AVI, MPEG 1,2, MP4, WMV, 3GP, 3GPP, 3GPP2, MOV, QT, RM, RMVB, FLV, M2T;
Wejściowe/wyjściowe formaty obrazów: JPEG, PNG, BMP, GIF.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór