Pobieralnia.pl - vortal z dużą dawką plików

Total Commander 9.0a

pl-PL
  • Licencja: Shareware
  • Dodano:
  • Redakcja: 5.0 1 głosów
  • Oceń: od 1 do 5
  • System: Windows 7,Windows 8,Windows 10
  • Rozmiar: 3 MB
  • Pobrano: 25553
  • Pobierz plik

Opis Total Commander 9.0a

Total Commander, znany niegdyś pod nazwą Windows Commander, to bardzo popularny i ceniony przez zaawansowanych użytkowników menedżer plików. Za jego pomocą możemy dość szybko i prosto wykonywać różne operacje na plikach, tj. kopiować, przenosić, usuwać i zmieniać nazwy wielu plików jednocześnie na różnych nośnikach danych itp.
Jeśli ktokolwiek korzystał z prostego sposobu przenoszenia plików pomiędzy dwoma oknami eksploratora plików, ten z pewnością poradzi sobie z obsługą Total Commandera – zasada działania jest bardzo podobna. W tym przypadku również mamy do czynienia z dwoma okienkami, które przedstawiają dwie różne lokalizacje. Nie zabrakło również dostępu do znanych skrótów klawiszowych oraz znanych wszystkim opcji, dzięki czemu adaptacja do nowego środowiska nie będzie trudna nawet dla początkujących użytkowników. Nie można zapomnieć o wsparciu wielu plików w różnych systemach, tj. FAT32, NTFS czy też system plików znany z palmtopów np. PocketPC. Znajdziemy tu również wbudowanego klienta FTP/FXP, rozbudowaną obsługę plików skompresowanych wraz z wieloma formatami, czy też podgląd dokumentów HTML.
Ogromną zaletą Total Commandera jest możliwość instalacji wtyczek dostępnych w sieci, dzięki czemu funkcjonalność programu znacząco wzrasta. Ponadto w najnowszej wersji zastosowano między innymi zmodyfikowany interfejs, który jest jeszcze prostszy w obsłudze i oferuje więcej funkcji. Udoskonalono również wyszukiwanie, zastosowano także zakładkę z ulubionymi lokalizacjami. Również esteci znajdą tu coś dla siebie, gdyż dostępna jest opcja zmiany koloru tła w panelach dla linii parzystych i nieparzystych itp. Oprócz tego możemy ustawić katalogowanie plików, autouzupełnianie ścieżki przy wpisywaniu komend, definiowanie własnych komend itp.

Bezpłatne pliki w kategorii

Opinie użytkowników (0)

Skomentuj plik

Najlepszy wybór